Kemal Kılıçdaroğlu'nu Madene Sokmadılar!
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla birlikte madene girmek isteyen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a halk büyük tepki gösterdi. İki siyasi bu yüzden madene giremedi. Vatandaşların alanda devlete tepkisi hala sürüyor. Yıldız ve Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren vatandaşlar "24 saat oldu hala çocuklarımızı kurtaramadınız" dediler. Manisa'nın Soma İlçesi'nde, maden faciasında yaralanıp Akhisar Devlet Hastanesi Mustafa Kirazoğlu Sağlık Kompleksi'ne götürülen işçileri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP'li milletvekilleri ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da aralarında bulunduğu heyet ziyaret etti. Bir süre burada kalan CHP lideri Kılıçdaroğlu ve beraberindeki grup ardından hastaneden ayrıldı.
 
KAZALARIN LİSTESİNİ GÖSTERDİ
 
Soma'da meydana gelen maden faciasına tepkiler sürüyor. Bu arada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Soma'da meydana gelen maden kazalarının listesini böyle gösterdi. Listede 2011'den 2013'e meydana gelen 10 kaza sıralanıyor.
 
KILIÇDAROĞLU'NU MADENE SOKMADILAR
 
Soma'da halk madene girmek isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu protesto etti. İki siyasi bu yüzden madene giremedi. Vatandaşların alanda devlete tepkisi hala sürüyor. Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren vatandaşlar "24 saat oldu hala çocuklarımızı kurtaramadınız" dediler.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol