Mahmud Efendi'nin hane-i saadeti ilk kez görüntülendi

Nakşibendi tarikatının lideri olan Mahmud Ustaosmanoğlu Hocaefendi'nin hane-i saadetinin kapıları ilk kez kameralara açıldı.

Mahmud Efendi'nin hane-i saadeti ilk kez görüntülendi

Nakşibendi tarikatının lideri olan Mahmud Ustaosmanoğlu Hocaefendi'nin hane-i saadetinin kapıları ilk kez kameralara açıldı.

29 Temmuz 2014 Salı 18:16
Mahmud Efendi'nin hane-i saadeti ilk kez görüntülendi
banner221
50 yıldır Nakşibendi tarikatının lideri olan Mahmud Efendi H.z'lerinin nasıl yaşadığı ve nasıl ibadet ettiği merak ediliyordu.

MAHMUD EFENDİ\'NİN HANE-İ SAADETİ

Milyonlarca kişinin merak ettiği Mahmud Efendi\'nin dergahına ilk kez Show Haber girdi. Çekilen görüntülerde, sessiz bir odada sandalyesinin üzerinde tesbih çeken Mahmud Efendi\'nin genelde sessiz bir halde Allah'a zikrettiği görülüyor.
 

Çekilen görüntülerde, sessiz bir odada sandalyesinin üzerinde tesbih çeken Mahmud Efendi\'nin genelde sessiz bir halde Allah'a zikrettiği görülüyor. 

EVİNİN BAHÇESİNE BİNLERCE KİŞİ TOPLANIYOR

Çeşitli zamanlarda Türkiye'nin dört bir yanından İstanbul Çavuşbaşı'na giden binlerce kişi, Mahmud Efendi H.z'leri olarak bilinen Mahmut Ustaosmanoğlu'nu görmek ve duasını almak üzere evinin bahçesinde toplanıyor.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
İşler ayna çal çal oyna 2014-07-30 21:33:25

bu dünyada işleri tıkırında bakalım hesap gününde milleti cübbeleriyle cennete mi taşıyacaklar yoksa cehennem odunu mu olacakla hep birlikte göreceğiz İnşallah.
İsmailağa şirk yuvasıdır. Şirkin kalesidir. Bu şahısta Ebu Cehilin varisidir.

Avatar
Tolga GÖK 2014-08-05 12:58:48

Tarikatlar ve özellikle de rabıta şirkin ta kendisidir. Allah'a ortak koşulanlar da bu Mahmut gibi adamlardır. Allah'tan korkun da Allah'ın hakkında delil indirmediği birini sanki cenneti garantilemiş de kendisi müritlerini de Arabistan'a Kasap götüren firmalar gibi cennete götürecek havasına getirmeyin..Hadi bugün onları savundunuz ya ahirette onları kim savunacak..Hane-i saadet falan nedir kardeşim..O kadar insanı sömürüp tabiiki saadet yurdu kurabilirler.Fitne ve fesat yuvası buralar..Allah ıslah etsin..

Avatar
İlyas kartal 2014-11-25 09:26:29

Ebu cehil peygamber efendimize kötü olarak baktı sevmedi Ebubekir güzel olarak baktı çok sevdi mesele ne imiş bakmasını bilirsen seversin şimdi sen efendi Hz severek bak anlarsın Allah muhafaza sonra ebucehilin askeri olursun

banner220