Meteoroloji'dan Uyarı: Şiddetli Yağmur Geliyor!

Meteoroloji ve AKOM’dan peş peşe gelen uyarıların ardından bir açıklama da ünlü meteorologdan Orhan Şen'den geldi: “İstanbul kuzeyden CB bulutları ile kuşatıldı. Akşama doğru taarruza geçecekler”

Meteoroloji'dan Uyarı: Şiddetli Yağmur Geliyor!

Meteoroloji ve AKOM’dan peş peşe gelen uyarıların ardından bir açıklama da ünlü meteorologdan Orhan Şen'den geldi: “İstanbul kuzeyden CB bulutları ile kuşatıldı. Akşama doğru taarruza geçecekler”

25 Ekim 2017 Çarşamba 17:26
Meteoroloji'dan Uyarı: Şiddetli Yağmur Geliyor!
banner283

Meteorolog Orhan Şen uyardı: Kümülonimbus bulutları...

İstanbul'da beklenen sağanağın bugün öğleden sonra etkisini artıracağı bildirildi. AKOM da İstanbul için 'kuvvetli' yağış uyarısı yaptı.

Meteoroloji Genel yapılan yazılı açıklamaya göre, bugün İstanbul'da beklenen sağanak yağışların öğleden sonra etkisini artıracağı ve gece yarısına kadar kuvvetli poyraz ile birlikte metrekareye 25-50 kilogram yağış düşeceği tahmin ediliyor.

PROF. ŞEN O DETAYA DİKKAT ÇEKTİ VE UYARDI

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Orhan Şen, sosyal medyadan akşam saatlerinde İstanbul'da etkili olması beklenen şiddetli sağanak yağış için önemli bir tahminde bulundu:

"İstanbul Kuzeyden CB (kümülonimbus) bulutları ile kuşatıldı. Akşama doğru taarruza geçecekler. İstanbul'un kuzey batısında şu an itibarıyla 8 CB bulutu mevzilenmiş durumda. Her birinde metrekareye 50 kg yağış bırakacak su var.”

Ajanslar

Son Güncelleme: 25.10.2017 17:33
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.&r.Yort">Yadsbygort">Yaerror ild01/U
button" üzere yöneticiye iletilmiştir.<>×yleutton karar açıklandı" claT ÇEKDtp:/t!KKAT ÇEK Suç teş"hs-edıld, ://wdirentle-tehdit , rahat!" ted">Y, haziletl Teküfürhis.assn,nabilirsilto">ctle-küçük metreürücda kkaba, müstehcsn,nahlazi aykt-tit kk nakl shaz'a zo">Orrum">Y :/ çıknzclassit dı.d01/s.as dı.d0n -title h türrın alY, hukukY, cezaY, idbere&quomlyazk1/s.as latgsdch b0n Üye/Üyeı. A itlanm="alert" href="#">&r. agead. iv> arar açıklandı" c
-jssdk'));indow.ads
label-inverse"> nl">oststa-tardismiss="alert" href="#">&r.< ageada>
ref="#">&r.<761bae9e477ce761bae9e477e: agead. id="newiv> arar aç">&r.< ageada /div>
hont ana fa-plus" ari hs-head -e="c
-dan-uana fa-plus" ari hs-head -sayfa"c
ascrifa fa-minus" ar="paylas-haber-1box="flasharelhs-he> b-20ingle-header hs="hs-box-comments clearfix">
ngle-header hs-headtextarea> rler" data-hsehta-h"hsl-mller" data-hsid="129916" class="item"> htarget="_blaklandı" target="_blank"> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kika textarea> rler" data-hsehler" data-hsid="129916" class="item"> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kika textarea> rler" data-hsehler" data-hsid="129916" class="item"> htarget="_blaklandı" target="_blank"> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kika textarea> ngle-headestpan> a> rler" data-hsehta-h"hsl-mller" data-hsid="129916" class="item"> htarget="_blaklandı" target="_blank"> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kika textarea> rler" data-hsehler" data-hsid="129916" class="item"> 7 yaşındaki çocuğun "yanlış iğne" sonucu a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kika7 yaşındaki çocuğun "yanlış iğne" sonuculileri nakil sınarruza geçece4 tahliye textarea> rler" data-hsehler" data-hsid="129916" class="item"> htarget="_blaklandı" target="_blank"> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kika textarea> ngle-headestpan> a> rler" data-hsehta-h"hsl-mller" data-hsid="129916" class="item"> FEmce">Cairoloder hs-headtextarea> htarget="_blaklandı" target="_blank"> FEmce">Cairolodg" stpan> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kikaFEmce">Cairoloculileri nakil sınarruza geçece4 tahliye textarea> rler" data-hsehler" data-hsid="129916" class="item"> htarget="_blaklandı" target="_blank"> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kika textarea> rler" data-hsehler" data-hsid="129916" class="item"> Erdoğane3 .bul hap.c ceza!"!der hs-headtextarea> htarget="_blaklandı" target="_blank"> Erdoğane3 .bul hap.c ceza!"!dg" stpan> a> htarget=capt ase> t-10 div>15div> a> htarget=kikaErdoğane3 .bul hap.c ceza!"!culileri nakil sınarruza geçece4 tahliye /span> -slide="n/span> -id="129916" class="item">
sidebrise/imagessidebri ll8div> r hs--font

Ajanslar

197div data-hsm="banner" 221 class="re?ids=84475&t=js">