Saldırının neden yapıldığının cevabı geldi

Amerika'nın tasmalısı Koray Çalışkan, İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen hain terör saldırısının ardından attığı tweetle adeta saldırının amacını özetledi

Saldırının neden yapıldığının cevabı geldi

Amerika'nın tasmalısı Koray Çalışkan, İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen hain terör saldırısının ardından attığı tweetle adeta saldırının amacını özetledi

Hacı Ali Ekber
Hacı Ali Ekber
11 Aralık 2016 Pazar 17:42
Saldırının neden yapıldığının cevabı  geldi
banner221
Türkiye'nin bölgede söz söyleme hakkını, ağırlığını, yükselişini hazmedemeyen dış güçler, terör maşasını kullanarak Türkiye'ye diz çöktürmeye çalışıyor.

ERDOĞAN: ÜLKEMİZİ HEDEFLERİNDEN VAZGEÇİREMEYECEKSİNİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ağustos'ta yaptığı bir konuşmada, bu amacı güden karanlık odaklara şöyle mesaj vermişti: "Son dönemde yoğunlaşan terör olayları ile verilmek istenen mesaja cevabımızı her fırsatta tekrarlıyoruz, başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, bu halkı boyunduruk vuramayacaksınız. Bin yıldır yürüdüğümüz bu yoldan bizi geri döndüremeyeceksiniz, ülkemizi hedeflerinden vazgeçiremeyeceksiniz. Onun için tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet, böyle yürüyeceğiz. Bunlar sanıyorlar ki her saldırıda biz biraz daha zayıflıyoruz. Tam aksine her saldırıda biz daha da güçleniyoruz.”

TAM DA ERDOĞAN'IN DEDİĞİ GİBİ OLDU

Dün anayasa değişikliği teklifinin Meclis'e sunulmasının ardından Türkiye hain bir terör saldırısıyla karşılaştı. Terör saldırısı, hedeflerinden vazgeçirilmeye çalışılan Türkiye'ye bir mesaj olarak algılandı.

KARANLIK ODALARIN SÖZCÜLÜĞÜNÜ CHP'Lİ AKADEMİSYEN YAPTI

Ukrayna'nın başkenti Kiev'i Rusya'nın bir ili sanan CHP'li akademisyen Koray Çalışkan, Türkiye'ye mesaj vermek isteyen mihrakların sözcülüğünü yaptı.

'SURİYE'YE KARIŞMA, TERÖR BİTSİN'

İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen hain terör saldırısının ardından ilginç bir tweet atan Çalışkan, terörün bitmesi için verdiği sözde reçetede, Suriye'ye karışılmaması gerektiğini söyledi. 

İşte Çalışkan'ın o tweeti:
Kaynak: Yeni Akit

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 11.12.2016 19:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
komando 2016-12-12 10:54:29

ite bak hele tasmasını düşürmüş,vatansız

banner220