Savcıyla alakalı tweet attı, açığa alındı
Milli eğitim Bakanlığı Basın Müşaviri Abdülkadir Özkan yaptığı açıklamada, dün İstanbul Çağlayan Adliyesi'ndeki terörist eylemi gerçekleştirenlerle ilgili sosyal medyadaki ifadeleri nedeniyle Mardin'de din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olarak görev yapan H.D. hakkında idari ve adli soruşturma süreci başlatıldığını belirtti.
 
Özkan, "Bakanlığımızın, öğretmenlik kurumunun şahsı manevisine zarar verecek tutum ve davranışlara müsamaha göstermesi mümkün değildir. Bakanlığımıza ulaşan bu ve benzeri şikayetleri incelemeye devam ediyoruz. Öğretmen H.D. bugün itibarıyla Bakan Avcı'nın talimatıyla açığa alındı" ifadelerini kullandı.
 
O İDDİA NEYDİ?
 
Söz konusu öğretmenin 'Sayın savcımıza Allah'tan rahmet diliyoruz' diyen onursuz bir ilahiyatçı var çevremde" dediği, öldürülen teröristler için hakikat savaşçıları ifadesini kullandığı iddia edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ercan DİNÇ 2 yıl önce

Birde bu bayan din dersi öğretmeni anladığım kadarıyla,Yazık yazık böylelerine nasıl çocuk teslim edilir.Bu devletin ekmeği aşı sizin gibilerine zehir zıkkım olsun.

Avatar
Abdullah Uymaz 2 yıl önce

Muhtemelen iradesini bir lidere kiralamış. Onun helal dediğini helal, haram dediğini haram sayarak ilahlaştıran ve düşmanımın düşmanı dostumdur diyen zavallıdır.