Selo bi sus!
Cici çocuk ol!
 
Suruç'ta terör vahşeti yaşandı. Selahattin yine tehlikeli bir çağrı yaptı. İşareti alanlar 32 kentte ortalığı savaş alanına çevirdi. Demirtaş'ın bu tavrı 'Cici çocuk Selo'yu özleyen Nişantaşı'ndaki hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğrattı
 
Suruç'taki terör vahşetinde 32 genç hayatını kaybetti ama terör sokaklardan eksilmedi. Suruç'taki terörü protesto etmek isteyenler ellerinde silahlarla sokaklarda terör saçtı. Bu görüntülerin ortaya çıkmasında yine HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş başrol oynadı. PKK ile arasına hiç mesafe koymayan, her türlü terörü şiddetle eleştirip, PKK teröründen "Onlar kardeşimiz" demekle yetinen, "Sokağa çıkın" çağrısıyla 6-7 Ekim 2014'te Kobani protestolarından PKK sempatizanları tarafından vahşice öldürülen 50 kişinin kanına ortak olan Demirtaş yine aynı çağrıyı yaptı. 
 
SUS ARTIK SELO 
 
Suruç saldırısı sonrası "Artık halkımız, tüm teşkilatlarımız kendi güvenlik tedbirlerini almalı" diyerek insanları kışkırtan Demirtaş, dün yaşanan görüntülerin baş sorumlusu oldu. Selo'nun çağrısı üzerine önceki gece 32 ayrı şehir yine karıştı. Terör örgütü PKK yandaşları maske takıp eteklerini kuşandı. Elde silah yol kesip araçları yaktı. Kandil'in kanlı ağzıyla konuşan Selo, Nişantaşı gibi semtleri şoka uğrattı. Cici çocuk Selo'yu özleyen Nişantaşı'nın duygularına ise TAKVİM tercüman oldu: Selo, yeter artık sus! Sen konuşunca sürekli insan ölüyor! 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Kemal Bey 1 yıl önce

____ADMİNİN YORUMU___PKK LI KEMO Bİ SUS....

Avatar
Kemal 1 yıl önce

Dini birakip siyasete dalmissiniz ayip ama

____ADMİNİN YORUMU___ SELONUN KÖPEĞİ.... İNSANLARIN ÖLMESİ HOŞUNA MI GİDİYOR...