Terörist Gülen’in yerine Mehmet Ali Şengül gelecekmiş
Mehmet Ali Şengül, FETÖ elebaşı Gülen’in yerine gelecekmiş

Gülen'in en yakın ekibinde yer alan Mehmet Ali Şengül, Cevdet Türkyolu, Osman Şimşek ve Ahmet Kurucan'ın isimlerinin üzerinde durulduğu, Şengül'ün yeni lider olarak öne çıktığı belirtiliyor. FETÖ'nün tüm faaliyetlerini yakından izleyen istihbarat birimlerinin yaptığı analizler sonrası hazırlanan raporda, örgütün, başlayan çözülmenin önüne geçmek için yeni çalışmalar yürüttüğü ortaya çıktı. Raporda, tutuklanan veya örgüte sırt çevirenlerin yerinin doldurulması için örgütün molla grubuna yeni üye seçimine gittiğine dikkat çekildi.

TOPLU BEDDUA SEANSLARI

Tutuklanan örgüt üyelerinin çözülmeleri, itirafçı olmalarının önüne geçmek için de çalışma yürüttüğü raporda yer aldı. Buna göre her cezaevinde, cezaevi imamı belirleyen örgüt bu imamlar üzerinden ‘moral motivasyon' çalışmaları yapıyor. FETÖ üyelerinin, toplu halde namaz kıldıkları, başta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a olmak üzere ‘beddua' seansları yaptıkları da bildirildi. İstihbarat birimlerince hazırlanan raporda, örgüt yöneticilerinin taban kadroya sabırlı olmaları çağrısı yaptığı, tutuklu örgüt üyelerine de en geç 2 ay içinde serbest bırakılacakları yönünde haber gönderildiği, böylelikle örgütte itirafçılığı önleme çalışmaları yürütüldüğü kaydedildi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
mevlüt 2 ay önce

siz beddua seanslarınızı ananıza edin şerefsi̇zler;
yetmedi̇mi̇ mi̇lleti̇n si̇zden çekti̇kleri̇, yetmedi̇mi̇ ağlattiğiniz analarin göz yaşlari, yetmedi̇mi̇ yeti̇m koyduğunuz çocuklarin hakki, yetmedi̇mi̇ sakat koyup eli̇ baçağini 15 temmuzda kaybedeb gazi̇leri̇mi̇zi̇n haklarini. yeter artik mi̇lleti̇n si̇zden çekti̇kleri̇ artik söz mi̇llettedi̇r.