Trump ilk basın toplantısını yaptı

ABD'nin seçilmiş başkanı Donald Trump, ilk basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Trump, DEAŞ'ı şimdiki ABD yönetiminin yarattığını söyledi

Trump ilk basın toplantısını yaptı

ABD'nin seçilmiş başkanı Donald Trump, ilk basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Trump, DEAŞ'ı şimdiki ABD yönetiminin yarattığını söyledi

Hacı Ali Ekber
Hacı Ali Ekber
12 Ocak 2017 Perşembe 01:35
Trump ilk basın toplantısını yaptı
banner221

ABD Başkanlığına seçilen Donald Trump, Rusya'nın özel hayatı ve mali durumu hakkında hassas bilgilere sahip olduğuna ilişkin iddiaları Amerikan istihbarat birimlerinin sızdırmış olabileceğini söyledi.

Trump, başkan seçildikten sonra New York'ta düzenlediği ilk basın toplantısında, Rusya'nın başkanlık seçimlerine müdahale ettiği ve özel hayatı ve mali durumu hakkında hassas bilgilere sahip olduğu iddialarına ilişkin soruları yanıtladı.

"UYDURMA VE DÜŞMANCA"


Söz konusu iddiaları "uydurma haber" ve "düşmanca" olarak değerlendiren, hasta insanlarca uydurulduğunu ifade eden Trump, "Bu saçmalık belki de kim bilir istihbarat birimleri tarafından sızdırıldı, eğer öyleyse kendilerine muazzam bir leke sürecekler." dedi.

Rusya ile hiçbir anlaşmasının ya da bağının olmadığını, iyi geçinip geçinemeyeceğini bilmediğini ancak iyi ilişkiler kurmayı deneyeceği belirten Trump, Rusya Devlet Vladimir Başkanı Putin'in kendisini sevmesini bir değer olarak nitelendirdi.

DEAŞ'I ŞİMDİKİ ABD YÖNETİMİ YARATTI"


"Hillary'nin Putin'e karşı benden daha çetin olacağına inanıyor musun? Kimse gerçekten buna inanıyor mu?" diyen Trump, DEAŞ'ı şimdiki ABD yönetiminin yarattığını ve Rusya'nın DEAŞ ile mücadelede ABD'ye yardımcı olacağını söyledi.

Trump, "Hacklenme konusuna gelince. Bunun arkasında Rusya olduğunu düşünüyorum. Ama başka kişiler ve ülkelerin de hackleme eylemlerinde olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Eser gürler 2017-01-12 22:05:28

Çarpitiyorsunuz!ifade, obama yönetiminin beceriksizlik leri deaşi ortaya çıkardı şeklinde.yani turumpta olsa sonuçta terör örgütlerinin bizzat ABD ve İsrail yapımı taseronlar olduklarını açıkça söyleyemez.eğer turump o kadar deliyse ölümü yakindir.

Avatar
imam-hatib 2017-01-13 00:57:25

Trump sakın amarikayı bölmeden öleyim deme.Allah amerikadan intikamını seninle alsın.Allah intikam sahibidir.unutmayin.

banner261

banner260