Uyuz Feto, istese toprağı altına çevirebilirmiş
Keleş, Fetullah Gülen ile Türkiye’de katıldığı bir kahvaltı programında bir örgüt üyesinin, Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi yediğini şu sözlerle anlattı: “Bir gün Altunizade’de beşinci katta kahvaltıdayız. Gülen’le aynı sofrada oturmak çok büyük bir şeydir, önemli bir icraattır. Gelenlerden bir tanesi Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi aldı ve bir kısmını yırtıp yedi, bizzat şahidim. Bu cinnet noktasına gelenler sonra aklınıza gelmeyen her şeyi icra edebiliyor. Gülen’in ağzını sildiği peçeteyle gömülmek isteyenler dahi var”

“SAÇI TIRNAKLARI, İÇ ÇAMAŞIRLARI SAKLANIRDI”
 
Fethullah Gülen’in “İstesem elime aldığım kağıdı paraya, dokunduğum toprağı altına çeviririm” dediğini söyleyen Keleş, “Gülen’in kesilen tırnakları ve saçları atılmaz saklanırdı. Gülen’in traş olduğunda kesilen saçları bile kutsal sayılıyor. İç çamaşırları da saklanırdı” dedi. “Örgütün dışındaki herkesi düşman gibi görüyorduk” itirafında bulunan Keleş, Gülen’in elini öpmenin bir tören ve özel bir makam olduğunu da söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Gerçek 4 ay önce

Tamamen sapık bir topluluk madem toprağı altın yapabiliyor bunca yıl himmet vb adı altında niçin para topladınız bu paraları alabilmek için şeytsnın bile aklına gelmeyecek komplolar baskılar vb.yaptınız kendini peygamberlerden üstün gören bu esfeli safilinin tırnaklarını iç çamaşırlarını herhalde ilerleyen yıllarda sergilemeyi ve bunuda ticari dini sömürü olarak kullanmayı düşünmüşlerdir Allah akıl fikir versin gerçi Allahı dinleselerdi zaten böyle olmazdı...

Avatar
veysel 4 ay önce

bunun ki̇rli̇ çamaşırlarını saklasan ne olacak. daha ne kirli

Avatar
hh 4 ay önce

Ulan bu mallar feto nun kerameti diye her şeyi altın ve paraya bagliyorlar. menfaat para gözleri ni ne kadar bürumüş.