Validebağ yalanı da tutmadı

Validebağ Korusu'nun girişinde meraklı gözlerle cami inşaatı arayan insanlar karşılaştıkları manzarayla şaşkınlık içerisinde kaldı. Cami yapılacak alan Ata ve Çamlıca Konakları arasında kalan yaklaşık 800 metrekarelik bir alan. Bu alan da iddia edildiği gibi korunun içinde yer almazken alanın Çamlıca Konakları'nın misafir otoparkı olarak kullanıldığı öğrenildi.

DURUM FARKLIYMIŞ

Cami inşaatını protesto etmek için Validebağ Korusu'na gelen vatandaşlar yapılan inşaatının korunun dışında kaldığını görünce, 'Bize böyle söylenmedi. Sosyal medyada Koru'nun içerisine cami yapılacağı yönündeki mesajlar yüzünden geldik ama durum farklıymış' dedi.
İkinci Gezi'yi hedeflediler

Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun girişine yapılması planlanan camiyi ağaçlar kesiliyor diye engellemeye çalışan gruplar, ikinci Gezi Parkı olayları için zemin yokladı. Cami inşaatını durdurmak isteyen gruplar polise saldırmıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
izmir-siirt 2 yıl önce

ne yapıyorsunuz arkadaşlar....din hepimizin,cami hepimizin.islam hepimizin...bu ülke hepimizin...devlet hepimizin....bayrak hepimizin....millet ve de vatan hepimizin çıkar ve de oy için bu mübarek,mukaddes değerlerle uğraşmayalım....tamam mı....kardeşim ne yapıyorsunuz farkondamısınız?...birlik-beraberliğimizi,dirlik-düzenliğimizi bozuyorsunuz....artık kendinize geliniz....yıkıcı değil;yapıcı olunuz oldu mu kardeşim......