Diyanet'in 2016-2017 Umre Turları Ve Fiyatları Belli Oldu
Diyanet İşleri Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye göre, "otel", "yürüme mesafeli", "servisli" tipler için 7, 11, 14, 20 ve 24 günlük umre programları düzenleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarı yıl tatili için 11 günlük bir umre planladı. Program tercihlerine göre fiyatlar en düşük 950 dolar, en yüksek bin 950 dolar olarak belirlenirken, Diyanet İşleri Başkanlığı, ramazan ayında umreye gitmek isteyenler için ayrıca program hazırlayacak. 

Umreye gitmek isteyenler, kendilerine uygun umre programını belirleyip ilgili banka koduna göre ücretini yatırdıktan sonra, kendisine en yakın müftülüğe giderek veya http://hac.diyanet.gov.tr adresinden internet ortamında kaydını yaptırabilecek. Diyanet İşleri Başkanlığı vasıtasıyla kutsal topraklara gidecek ilk umreciler, 30 Kasım'da yola çıkacak.

İŞTE DİYANET'İN UMRE PROGRAMLARI

Diyanet'in yarı yıl tatili umre programı Tıklayınız
Diyanet'in 24 Günlük (Servisli) Umre Programı Tıklayınız
Diyanet'ten 14 Günlük (Servisli) Umre Programı Tıklayınız
Diyanet'in 20 Günlük (Yürüme Mesafeli) Umre Programı Tıklayınız
Diyanet'ten 14 Günlük (Yürüme Mesafeli) Umre Programı Tıklayınız
Diyanet'in 14 Günlük Umre Programı Tıklayınız
Diyanet'in 11 Günlük Umre Programı Tıklayınız
Diyanet'in 7 Günlük Umre Programı Tıklayınız


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ahi 1 ay önce

Hocam bakiniz şirketler enaz 200 -300$ ucuz goturuyor.tabiki hizmeti diyanet gibi olmaz ama vatandaş bu işin maddiyatinda.tanidigim bir cok kisi şirkete kacti sebep fiyat.keskr bizde ucuzlata bilsek.ve diyanet cok geç acikliyor.ve bu arada herkes şirkete kacoyor.bunlar biline