Türkiye Su Enstitüsü geçici personel alım ilanı

Türkiye Su Enstitüsü geçici personel alım ilanı Türkiye Su Enstitüsü geçici personel alım ilanı

Türkiye Su Enstitüsü geçici personel alım ilanı

Türkiye Su Enstitüsü geçici personel alım ilanı Türkiye Su Enstitüsü geçici personel alım ilanı

23 Nisan 2014 Çarşamba 21:44
Türkiye Su Enstitüsü geçici personel alım ilanı
banner283

T.C.

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI TÜRKİYE SU ENSTİTÜ BAŞKANLIĞI (SUEN)

PROJE SÜRESİ İLE SINIRLI SÜREDE İSTİHDAM EDİLECEK SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI

l.ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

2 Kasım 2011 tarih ve 28103 sayılı Resmi Gazete ‘de yayımlanan 658 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Orman ve Su Bakanlığına bağlı özel bütçeli Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı kurulmuştur. Kanun Hükmünde Kararnamenin “Geçici veya belli bir ihtisas gerektiren nitelikteki hizmetler Başkanlıkça tespit t/e tayin edilir. Bu işlerde çalışacak personel, idari hizmet sözleşmesi ile istihdam edilir” 10. Maddesi, 5. Fıkrasına istinaden;

Kurumumuz bünyesinde gerçekleştirilecek projeler bazında görevlendirilmek üzere, 5 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak mülakatla aşağıdaki tabloda belirtilen niteliklere haiz geçici personel alımı yapılacaktır.

Kurumu Orman ve Su İşleri Bakanlığı Türkiye Su Enstitüsü
Bütçesi Özel Bütçe
Süresi Başlangıç tarihinden 31.12 2014 tarihine kadar.
Proje/ İşin Adı Cevlanpınar Bölgesi Yeraltı Suyu Modelleme Projesi: Ceylanpınar yer altı suyu akiferinin miktar ve kalitesinin belirlenmesi, modelleme yapılması, bölgeye ait su kullanım senaryolarının hazırlanması.• Fırat-Dicle Havzası Hidrolojik ve Ekonomik Modellemesi: Havzanın su kaynaklarına ait kapsamlı bir modellemenin (hidrolojik, ekonomik ve kalite) geliştirilmesi, modelin uygulanması, sonuçların değerlendirilmesi, senaryoların oluşturulması ve karar vericilere sunulması.

 

• 3. İUSF (İstanbul Uluslararası Su Forumu)Organizasyonu:

27-29 Mayıs 2014 Tarihli Forumun organizasyonu, forum çıktılarının derlenmesi, raporlanması, forum yayınlarının hazırlanması ve dağıtımı.

• 7. WWF (Dünya Su Forumu)’na hazırlık:

3.İUSF çıktılarının bu foruma taşınmasının sağlanması. Bakanlığımızın bağlı kuruluşu olarak SUEN’in forumda tanıtımı ve aktif katılımı yönünde hazırlık çalışmaları.

• D-8 Su işbirliği koordinasyonu:

Bakanlığımızın D-8 odak noktası kurumu olarak. 2014″te İran’da düzenlenecek olan 2. D-8 Su İşbirliği Toplantısı’na hazırlık yapılması.

Proje Elemanı 4 Adet Sosyal bilimler, siyasal bilgiler, hukuk, iktisadî ve idarî bilimler, işletme ve mühendislik fakülteleri ile Enstitünün faaliyet alanına giren konularda yükseköğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak. Tercihen yabancı dil bilmek.

2. ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR:

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

 

2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3) 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

5) Görevini devamlı yapmasına engel hastalığı bulunmamak.

6) Seyahate engeli olmamak, şartlarını taşıması gerekir.

3. BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

a) Öğrenim diploması (veya noter tasdikli kopyası) ve fotokopisi,

b) Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,

c) Nüfus Cüzdanı fotokopisi,

ç) Yabancı dil düzeyini gösteren belge,

Başvuruda istenen belgelerin 30 Nisan 2014 mesai saati bitimine kadar Türkiye Su Enstitüsü’ne ulaştırılması gerekmektedir. Başvuru dosyası şahsen veya posta yoluyla iletilebilir. Postadaki gecikmeler sebebiyle 30 Nisan 2014 mesai saati bitiminden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.

Mülakat için gerekli şartı sağlayanlar, Enstitümüz ilan panosunda ve Türkiye Su Enstitüsü web sayfasında (www.suen.gov.tr) ilan edilecektir.

Mülakat 5 Mayıs 2014 tarihinde saat 10:00′da Libadiye Cadde No:54 K.Çamlıca-Üsküdar/İSTANBUL adresindeki Türkiye Su Enstitüsü toplantı salonunda yapılacaktır.

Kurumumuz mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

Adres:

Türkiye Su Enstitüsü (SUEN) Libadiye Caddesi IMo: 54 Küçükçamlıca – Üsküdar 34696 İstanbul

Telefon : 216-325 4992 Faks : 216-428 0992

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.