İl Müftüleri İstişare Toplantısı dinihaberler.com ile daha bir özel daha bir güzeldi!
Erdi KARADENİZ / ANKARA / DİNİHABERLER.COM

Diyanet camiasının nabzını her platformda tutan dinihaberler.com çok şeyler kazanacağının da bilinciyle katılmış olduğu böyle bir toplantıdan da elleri kolları dolu dolu döndü.

 
Herbiri birbirinden değerli Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileriyle ve müftülerimizle buluşma, tanışma ve hatta birçoğu ile de görüşme fırsatı yakaladı. Bazı müftülerimizle de röportaj yapma şansına sahip olan site ekibimiz bu toplantıda da farkını ortaya koydu. Katılımıyla iyi günde kötü günde her daim Diyanet camiasının yanında olduğu mesajını veren site ekibimiz tüm katılımcılar tarafından da büyük bir ilgi ve saygı ile karşılandı. 
 
Büyük birçoğunun okurumuz ve sıkı takipçimiz olduğunu öğrendiğimiz katılımcılarla yapmış olduğumuz sohbetlerin hemen her biri haber tadında gerçekleşti.


 
Düzenlenmiş olan bu büyük ve kusursuz organizasyondan dolayı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ ve çok değerli ekibine ayrıca organizasyonda emeği geçen tüm herkese teşekkürlerimizi sunar, böylesi organizasyonların devam etmesini gönülden temenni ettiğimizi belirtmek isteriz. Dinihaberler.com ailesi olarak da her zaman yanınızdayız.Not:  İl Müftüleri İstişare Toplantısından özel karaleri ilerleyen günlerde yayımlayacağız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
adil kerim 3 yıl önce

yaptıkları adaletsiz atamaların hesabını verecekler. Sen de haberini yapacaksın Dini Haberler

Avatar
bu yazımı bilgilendirme amaclı yazıyorum 3 yıl önce

arkadaş ben 65 yaşındayım bu iktidar gelesine kadar camilerde ayda bir yadaiki
ayda bir bağış toplanırdı şimdi her hafta toplanıyor kocaeli bir ilçesinde nemiş sanayi bölgesimiş yav camiye sanayiçi gelmiyoki cemat bundan çok şikayetçiyiz zaten emekli vatantaş 1100 tl maaş alıyoruz tamam yardım yabmak iyi bir sevaptırda her hafta gecenlerde bir işyerinden bir araba dolusu cemat geldi ve para sandığını görünce biz dediler daha bu camiye gelmiyeceyiz nebube her hafta cumayı para ile kılıyoruz dediler imamlarda bıkmışlar bu olayı imama anlattım bizde bıktık kendi camimizinihtiyaclarını gideremiyoruz dernek başkanı bir taraftan dert yanar ilden kağıt gelir para toplamakiçin ne yapaçağızımı şaşırdık hacı amca şu dağıtımız olsada başka camilere görev yapmaya hazırım

Avatar
ibni teyymiyye 3 yıl önce

o makamların hesabıı verebileceklermi haltettikleri sorumsuzlukların

Avatar
Birisi 3 yıl önce

Muhteşem manzara.. Başkan yardımcılarımızı güzel yakalamışsınız.. 3'ü bir arada.. Tebrikler sizlere