Ufka yolculuk kültür yarışması ödül töreni 25 Nisan'da Kırşehir'de..
 
İSLAM ELÇİSİ GIYASEDDİN KARATEPE KIRŞEHİR’DE..
 
Kırşehir Seva Ahlak, Kültür ve Çevre Derneği olarak, Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve Son Peygamber Platformu ile birlikte düzenlediğimiz “Son Peygamber’in (sav) Hayatı” konulu ödüllü Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3.sü 29 Mart 2015 Pazar günü yoğun bir katılımla Kırşehir Merkez, Akpınar, Kaman ve Mucur ilçelerinde gerçekleştirildi. Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları kapsamındaki Kitap Okuma Yarışmasının ödülleri dereceye girenlere 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 19.30’da Kırşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda düzenlenecek özel bir programda verilecek. 
 
Düzenlenecek programda Diyanet İşleri Başkanlığının Müslüman Ülke ve Topluluklar Daire Başkanlığı bünyesinde Somali Din Hizmetleri Koordinatörü olarak görev yapmış olan İslam elçisi İlahiyatçı Gıyaseddin KARATEPE Hocamız, “Afrika’da İslam” konulu bir konferans verecek.
 
Programın devamında birincilere dizüstü bilgisayar, ikincilere akıllı telefon, üçüncülere ise tablet bilgisayar hediye edilecek. Tüm kardeşlerimizi bu geceden istifade etmeleri için şimdiden davet ediyoruz.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol