Acıpayam Yaz Kur'an Kursları arası bilgi yarışması
Grup Sayfamız için

Denizli Acıpayam İlçe Müftülüğü ve Acıpayam din görevlileri derneğinin düzenlediği acıpayam geneli yaz kur'an kursları arası bilgi yarışması yapıldı.

Sunuculuğunu Din Görevlileri dernek Başkanı Muhammet İRİŞ'in yaptığı yarışmaya ilgi çok yoğundu.

Yarışma Acıpayamda açılan yaklaşık 153 yaz kur'an Kursuna Duyruldu. Önce test usulü yapılan sınav daha sonra talip özkan kültür merkezinde bilgi yarışması şeklinde oldu.

Ayrıca yarışmada Akalan Yakallar Camii ilahi grubu öğrencileri ilahi ve şiirler okudular.Yarışmaya giren öğrencilerin hepsine saat hediye edildi.

3.olan grubtaki üç öğrenciya altın, 2.olan grubtaki üç öğrenciye tablet bilgisayar,1.olan gruptaki üç öğrenciye diz üstü bilgisayar hediye edildi.

Yarışmaya katılan protokol üyelerinden ilçe vaizesi Sema UZ, Halk Eğitim Müdürü Özkan Sagun, İmam-hatip lisesi idarecilerinden Şaban Kayman, Mustafa Eren, Belediye başkan yardımcısı ve vekili hüseyin Erdem, Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve ilahiyat fakültesi Dekanı Prof.Ali Yılmaz, Kelekçi lisesi müdür yardımcısı Refik Uz, Kur'an kursu Öğreticisi Hoca Hanımlar ve  Din Görevlileri ile vatandaşlar katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol