Çivril Menteş Kur'an Kursunun Huzur Evi ziyareti

Çivril’de Kur'an Kurslarının Huzur Evi ziyaretleri devam ediyor.

Çivril Menteş Kur'an Kursunun Huzur Evi ziyareti

Çivril’de Kur'an Kurslarının Huzur Evi ziyaretleri devam ediyor.

25 Aralık 2014 Perşembe 00:17
Çivril Menteş Kur'an Kursunun Huzur Evi ziyareti
banner221
Grup sayfamız için  

Çivril İlçe Müftülüğü'ne bağlı Menteş Mahallesinde bulunan Kur'an Kursuna devam etmekte olan öğrenciler İlçe merkezinde bulunan Huzur evini ziyaret ettiler.
       
Kur’an Kursu Öğreticisi Ayfer Bayram'ın önderliğinde huzur evi müdürlüğünden alınan randevu ile huzur evine gelen öğrencilern ziyareti yaşlı vatandaşları sevindirdi.

Öğrencilerin evlerinde hazırladıkları pasta ve börekler huzur evinde kalmakta olan yaşlı teyzele ikram edildi.Öğrencilerin okuduğu Kur'anlar ve söyledikleri ilahiler muhabbetle dinlendi.
       
Çivril İlçe Müftüsü Himmet Metin; Müftülüğün yaptığı proğram çerçevesinde diğer Kur’an Kurslarında okuyan öğrencilerin de ziyaretlerinin devam edeceği belirtti.
      
Menteş Mahallesi Kur'an Kursu öğrencilerin bu ziyaretlerinden Huzur evinde kalmakta olan yaşlı vatandaşların memnun kaldıkları görüldü.
       
Huzur evinde kalan bayanların yanında yaşlı erkek vatandaşlar da ziyaret edildi.Ziyarete katılan öğrencilerin de bu ziyaretten oldukça memnun kaldıkları görüldü.İlk defa böyle bir ziyarette bulunan öğrencilerin etkilendikleri görüldü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Sümeyra arslan 2015-02-21 08:23:15

Çok güzel bir etkinlik olmuş. Piknik yapacagimiza yada bi kursta oturup sohbet edilmektense huzur evinde onlarla olan sohbet muhabbet bi başka

banner220