Görme Engelliler Kur’an Kursu Öğrencilerine Anlamlı Ziyaret
Sakarya’nın Erenler ilçesinde bulunan Pirahmetler Kur’an Kursu öğrencileri, Serdivan 32 Evler Hacı Bayram Camii Kur’an Kursu’nu ziyaret etti.

Erenler Müftülüğüne bağlı Pirahmetler Kur’an Kursu öğrencileri, kardeş kurs olarak belirledikleri Serdivan Müftülüğü’ne bağlı 32 Evler Hacı Bayram Camii Kur’an Kursu görme engelli öğrencilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Duygusal anların da yaşandığı ziyarette, ev sahibi görme engelli kurs öğrencileri, kendilerini ziyaret eden kardeş kurs öğrencilerine Kur’an-ı Kerim okuyarak, Kur’an öğrenme sevinçlerini paylaştılar. Pirahmetler Kur’an Kursu Öğreticisi Şule Çakmak ve öğrencileri tarafından kardeş kursiyerlere çeşitli hediyeler takdim edilerek iki kurs arasındaki kardeşlik bağları pekiştirildi.


Görme Engelliler Kur’an Kursu Öğrencilerine Anlamlı Ziyaret
32 Evler Hacı Bayram Camii Kur’an Kursu Öğreticisi Nagehan Anar, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, kardeş kurs öğrencilerinin ve öğreticilerinin gerçekleştirdikleri sürpriz ziyaretin hem öğrencilerini hem de kendilerini mutlu ettiğini, Kuran öğretimi için de motivasyonlarını artırdığını, ayrıca kardeşlik duygusunu pekiştirdiğini belirterek, bu güzelliğin paylaşılması ve daha da artması için en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunacaklarını da ifade etti. 


GÖRME ENGELLİLER KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE ANLAMLI ZİYARET

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol