Hoşgör Fatih Kur'an Kursunda İcazet Merasimi CANLI YAYIN
Mezunları için tertip edilen icazet merasimine Anadolu’nun çeşitli illerinden katılacak olan misafir hafızlar, Şehitkamil Kongre Merkezi’nde, programa katılacak olan misafirlere ve TV ekranlarından izleyecek seyircilere Kur’an ziyafeti sunacak.
 
Programa Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş, Diyanet İşleri Başkanlığı Hac Daire Başkanı Yaşar Çapcı, Yüzakı Genel Yayın Yönetmeni Hâfız Muhammed Ali Eşmeli, İstanbul Beykoz Riva Camii İmam Hatibi Kurra Hafız Mehmet Bilir, Hafızlar Dernek Başkanı Hafız İbrahim Kocaoğlan, Hâfız Ebubekir Seyhan ve Anadolu’nun birçok ilinden hafızlar katılacak.
 
Törende, Mehter Takımı ve İlahi Korosu mini bir konser verecek. Kuran-ı Kerim tilaveti ve ardından Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik ile Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kâmil Yılmaz'ın bir konuşma yapacağı kaydedildi.  Program sonunda kursu bitiren 36 genç hafız, ustalarının ellerinden icazetlerini alacak. Hafızlara hediyeler takdim edilecek.
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
HAFIZ 3 yıl önce

HAFIZ OLMAK YETMİYOR SAYIN DİB LĞI YETKİLİLERİ HANGİ HAFIZA GÖREV VERİYORSUNUZ YETKİSİZ BİRÇOK KİŞİ KKÖ OLDU HAFIZLAR EVLERİNDE GÖREV BEKLİYOR. BİR SÜRÜ MELE ALDINIZ NEDEN HAFIZLAR İÇİN BÖYL BİR ŞEY DÜŞÜNMÜYORSUNUZ