Meram Yaylapınar Kız Kur'an Kursunda Hafızlık Merasimi‏
26 öğrencinin taç giydiği törene, Evrensel Hafızlar Derneği Konya Şube Başkanı Mehmet BİNA,  Evrensel Hafızlar Derneği Konya Şubesi Hanımlar Komisyonu Başkanı Hatice SABIRLI, Konya İl Müftüsü Prof.Dr. Ali AKPINAR, Meram Belediye Başkanı Fatma TORU, Meram Müftüsü Sabri KÜTÜKCÜ, Karatay Müftüsü H.Hüseyin ARSLANTÜRK, Meram Müftülüğü Şube Müdürü Halil İbrahim SABIRLI, Yaylapınar  Kur\'an Kursu Dernek Başkanı Saib EKE ve öğrenci velileri katıldı.

Öğrencilerin taç giyme töreninde Konya İl Müftüsü Prof.Dr. Ali AKPINAR  bir konuşma yaparak hafızlığın önemini anlattı.

Yaylapınar Kur\'an Kursu Dernek Başkanı Saib EKE de hafızlığını bitiren 26 öğrenciyi ve hocalarını sömestr tatilinde umreye götürerek ödüllendireceğini açıkladı.

Evrensel Hafızlar Derneği Konya Şubesi Hanımlar Komisyonu Başkanı Hatice SABIRLI da hafızlara bir konuşma yaparak Evrensel Hafızlar Derneği Konya Şubesi olarak hafızlara  her türlü desteğin verileceğini ve hafız olup da  hafızlığını unutanlara Dernekde hafızlığının tekrarı yapıldığını, ilmihal ve arapca derslerinin verildiğini açıkladı.

Evrensel Hafızlar Derneği Konya Şube Başkanı Mehmet BİNA da öğrencilere çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
müslüman 2 yıl önce

ya ben anlamıyorum din diyor hafızlık diyorsunuz kuranın emri tesettürü bir kenara atıp kızları süsleyip erkeklerin karşısına çıkarıyorsunuz.nerde amel nerde iman islamın emirlerini arkalarına atıp islamın adını kullanıp gururlananlara YAZIKLAR OLSUN!!!!!!!!