Merkez Kız Kur’an Kursundan Hülya Kuru Birinci Oldu
Birinci Karamanlı’dan…
 
Kur’an kurslarına katılımı artırmak ve Kur’an-ı Kerim’i güzel okumayı teşvik etmek amacıyla Burdur İl Müftülüğü’ne bağlı Kur’an kurslarında okuyan bayanlar arasında “Kur’an-ı Kerim’i Yüzünden Güzel Okuma Yarışması” yapıldı.
 
Burdur İl Müftülüğü’nde yapılan yarışmaya, daha önceki seçmelerde başarılı olan il ve ilçe birincileri katıldı. Burdur İl Müftüsü Hıdır Bayrak medeni cesaret gösterip yarışmaya katılan bayanlara teşekkür edip başarılar diledi.
 
Müftü Yardımcısı Mehmet Gündoğdu, Karamanlı İlçe Müftüsü Ramazan Avcı, Bölge Yatılı Erkek Kur’an Kursu Yöneticisi Rahmi Taşkesen ve Şirinevler Kız Kur’an Kursu Yöneticisi Nurcan Atik’ten oluşan komisyon önünde yarışmacılar dereceye girmek için ter döktü. Yarışma sonunda birinciliği Karamanlı ilçesi Merkez Kız Kur’an Kursundan Hülya Kuru kazandı.
 
Yarışma bitiminde kazanan yarışmacıların hediyelerini takdim eden Müftü Yardımcısı Mehmet Gündoğdu konuşmasında bizim için kurslarımız arasında ikinci üçüncü yoktur onlar bizim için hep birinci sırada diyerek, bütün k.kursu Öğreticilerine ve öğrencilerine göstermiş oldukları çabalardan dolayı teşekkür etti.

Haber: Arif Kayahan
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol