Sultangazi'de Yaz Kursları büyük coşkuyla devam ediyor
Grup Sayfamız için

Öğrenci,öğretici ve velilerle buluşarak takdir ve tebriklerini sunuyorlar. İlçe Müftüsü Yusuf SARIKAYA Yaz Kur'an Kursları ziyaretlerinde öğrencilere bu kursların çok önemli olduğunu vurgulayarak onlardan derslere devam ve kursa vaktinde gelme sözü alıyor.

Velisi ile izne ayrılacak öğrencilerin mutlaka gittikleri yerlerde cami veya Kuran Kurslarına giderek kaldıkları kurdan devamlarını da istiyor. Ayrıca kurslara gelmelerinden dolayı kendilerini ve velilerini tebrik ediyor. Kursların sonunda kendilerine katılım belgesi verileceğini duyurarak öğrencilerin ilgisini artırıyor. Öğrencilere velilerinin onayı ile sosyal etkinlikler düzenleneceğini belirtiyor.

Yaptığı ziyaretlerde meslektaşlarının her türlü fedakarlığı göstermeleri nedeniyle onlara teşekkür ediyor. Müftü Sarıkaya, Öğrencileri azami yirmi kişiden oluşan sınıflar meydana getirmeleri, onları hediyelerle ödüllendirmeleri, öğrenci iftarları tertip etmeleri,en az bir vakti camide namaz kılmalarını planlamaları, derse öğrenciden önce gelerek onları güler yüzle karşılamaları vb.nedenlerle meslektaşlarının bu duyarlılığını takdire şayan bir durum olarak belirtiyor.

İlçe Genelinde 04-06 Yaş grubu öğrencilere de hizmet sunuluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol