Ahmet Hakan'dan Cübbeli Ahmet'e Hoca'ya cevap

Daha önce Cübbeli Ahmet'e 'hasta adam' diyen Ahmet Hakan, bu kez Cübbeli'ye 'Vaaz kürsüsünden yalancılık yapma.' dedi

Ahmet Hakan'dan Cübbeli Ahmet'e Hoca'ya cevap

Daha önce Cübbeli Ahmet'e 'hasta adam' diyen Ahmet Hakan, bu kez Cübbeli'ye 'Vaaz kürsüsünden yalancılık yapma.' dedi

İsmet DEMİR
İsmet DEMİR
02 Mayıs 2016 Pazartesi 20:13
banner221


Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ile kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü arasında yaşanan gerginlik devam ediyor.

"KARI' DEME, KABALAŞMA"

Cübbeli Ahmet'e "Eyy Cüppeli" diye seslenen Hakan,  "Kadınlardan söz ederken “karı” deme... Kabalaşma... Terbiyeli ol. Temiz bir dil kullan... Güzel konuş, güzelleştir... “Ehli sünnet, ehli sünnet” diye mezhepçilik yapacağına... Sen önce sünnetin emrettiği şekilde terbiyeli ve güzel konuşmayı öğren.

"MÜSLÜMANLARI KANDIRMA"

Ey Cüppeli! Benim çıplaklığı savunduğum yalanını söylemişsin. Vaaz kürsüsünden yalancılık yapma. Müslümanları kandırma. Ben çıplaklıkla ilgili bir şey söylemedim. Ben sadece senin minicik kız çocuklarından söz ederken çıplaklığı gündeme getirebilen o kirli ve sapık zihnine laf ettim." dedi.

AHMET HAKAN-CÜBBELİ AHMET GERGİNLİĞİ

Ahmet Hakan ile Cübbeli Ahmet arasında yaşanan bu gerginlik, Cübbeli Ahmet'in 23 Nisan törenleriyle ilgili yaptığı açıklamalardan sonra başlamıştı.

Cübbeli Ahmet, "Biz size diyoruz ki; siz bu milleti uyuttunuz, uyuşturdunuz. Senelerdir balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, sarmaş dolaş dans yaptırarak yetiştirdiniz. Bu, 150 senenin rezaletidir." demişti.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 06.05.2016 00:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Semih 2016-05-02 23:14:44

Cübbeli hocamız her zaman arkandayız seni çok seviyoruz Rabbim senin gibi ehli sünnet alimlerimizin sayısını artırsın.seninle uğraşanlara Allah biraz akıl versin.

Avatar
Rabbe aşık 2016-05-03 00:20:53

Ahmet hocam arkandayız böyle İslamı anlamayanlara İslamı zorlada olsa kafasına sokmaya çalşmaya devam

Avatar
kerim tunç 2016-05-03 11:31:17

bence sn hakan haklı.peygamberimizin sünneti derken sadece nafile namazları,ve cübbe ve sarıklı gezmek olarak anlaşılmamalı.kibar konuşmak ve saygılı olmakta peygambermizin sünnetlerinden.

Avatar
Muhittin Karatepe 2016-05-03 12:40:36

Ey ahmet hakan önce terimlerin anlamlarını öğren. EHLİ SÜNNET demek Sünni lik demek değildir. Hz. Peygamberin yolu demektir.
Gündem olmak için cahilligini belli etmek mi gerekiyor

Avatar
Mucahit 2016-05-03 15:21:25

Bu şerefsiz hakan pkk nin sözcüsü değilmi ne oldu .doğru yu söylemek anlatmak zorunami gididiyor .seninde ipin çekilecek az kaldı pislik

Avatar
abdullah 2016-05-03 18:57:53

ahmet hakanı sevmiyebilirsiniz ama doğruya doğru demek erdemdir ahmet hakan burada doğru söylemiş unutmayın bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir

banner220