Dönmek sana yakışıyor Ahmet Hakan!

Ahmet Hakan, bak şimdi sana da çarkçı diyecekler. Tekrar dönek diyecekler. Başın dönmedi mi Ahmet diyecekler. Diyecekler de diyecekler. Yazık değil mi sana. Bunların ne mal olduğunu bilmiyor muydun da parlattın da parlattın. Ellerine sazı verdin şirin çocuk yaptın. Şimdi de kendinizi patlatın diyorsun. Gerçi senin için sorun yok. Dönmek sana yakışıyor. Yoksa şimdi çok farklı yerlerde olurdun...


Ahmet Hakan HDP'li vekilleri yerden yere vurdu

Ankara'da düzenlenen hain terör saldırısından sonra soluğu canlı bombanın taziyesinde alan HDP Van Milletvekili Tuba Hezer'e tepkiler dinmek bilmiyor.
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, "Halkların demokratik canlı bombası" başlıklı yazısında HDP'nin canlı bombaya yaklaşımını değerlendirdi.
"GİDİP KENDİNİZİ PATLATSANIZA"

"Canlı bomba olup onlarca masumun canına kıymak.. Hangi halkın, hangi demokratik kitabında yazıyor?" diyen Hakan, HDP'li milletvekillerine seslenerek "Madem canlı bomba olup kendini patlatmak, kutsanacak bir mücadele yöntemidir. Ne diye bu yöntemi sadece birkaç garibana bırakıyorsunuz ki? Parlamentoda ballı maaşlar alıp gel keyfim gel diyeceğinize... Gidip kendinizi patlatsanıza..." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol