Lanet İsrail'in Sözcü'sü yine devrede
Türkiye'nin güneyinin çevrelenmesi için Rusya, Esad ve PKK-YPG el ele vermiş çalışırken Sözcü karşımızdaki bloğun elini güçlendirecek haberlerle manşet atmaya devam ediyor. 

Türkiye'nin ekmeğini yeyip İsrail'in kılıcını çeken Sözcü, güneyimizde PKK bağlantılı Kürt oluşumunun İsrail'in emrinde baş ağrısı olacağını bilmezden geliyor. 

Karşıda yer alan Rusya'nın askeri gücüne vurgu yapan Sözcü, adeta karşıdaki güçlü devlete karşı birşey yapılamayacağını belirtip ülkeyi gerekirse teslim etme yönünde haberler yapıyor. 

Neredeyse tüm dünya gemileriyle Akdeniz'de konuşlanmış, uçaklarıyla Suriye'de yeni harita peşinde koşarken Türkiye'nin sessiz kalmasını, görmezden gelmesini savunmak oluşacak batı kontrollü ülkenin geleceği için çalışmaktan başka bir anlama gelmiyor. 

Manşetine taşıdığı karikatürde Sözcü, savaş yanlısı olarak gösterdiği Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Akar bir roketin üzerinde gösterilirken; CHP milletvekili Deniz Baykal'da onların kuyruğuna takılmış olarak resmedildi.  

İşte o densiz manşet...

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol