Leman Sam'dan çirkin benzetme!
Leman Sam, Kurban Bayramının ilk gününde, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla herkesi şok etti.

Sam, "Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır"dedi.

Bu açıklamanın İslam’a ve Müslümanlara hakaret olduğunu düşünen binlerce insan ise, sosyal medyadan Sam’ı eleştirdi. Leman Sam'ın tepki çeken tweeti..
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mustafa Kemal 2 yıl önce

Terbiyesiz küstah din düşmanı alcak kadın müslüman Mahallesi burası .... Burada salyangoz satmaya kalkma. Hiç mi et yemiyor sun sen kafir kadın. ..Sözlerine dikkat et !!!

Avatar
esra 2 yıl önce

Her işi bitmiş dini vecibemizle uğraşıyor.Sen kesmezsen kesme milletin neden kafasını karıştırıyorsun?GERÇİ BİZİM KAFAMIZ KARIŞMAZ.İtikadımız tam ELHAMDÜLİLLAH.

Avatar
mehmet direkli 2 yıl önce

aslında bu tip hayat modelini benimsemiş insanlara eleştiri yapmaya bile değmez.ataist ve masonik bir pencereden dünya ancak böyle görülebilir.filistinde,çinde,doğu türkistanda,suriyede,arakanda insan katliamı yapılırken neredeydin. insan müsveddesi.binlerce fakirin,yoksulun karnının doyması,doyacak olması çokmu ağırına gitti.

Avatar
emir 2 yıl önce

allah emretseydi vallaa onu bile keserdim

Avatar
bilal demirbaş 2 yıl önce

ALLAHA KURBAN OLAN O MÜBAREK HAYVANLAR BU KADINDAN UTANIRLAR....CEHALET BÖYLE BİRŞEY YAPCAK BİŞEY YOK....ALLAH HİDAYET VERSİN...AMİN

Avatar
abdullah 2 yıl önce

EŞŞEK ne anlar hoşaftan, DİNSİZ ne alar kurbandan.
Muhterem din gardaşlarım böyle SÜTÜ BOZUK SOYSUZLARA laf yeiştirmeye bile gerek yok. İT ÜRÜR kervan yürür kabilinden bırakalım konuşsunlar ki ne olduklarını daha iyi anlayalım
(bu arada bunları yine kimliğinde Müslüman yazan kişiler dinliyor belki onlarda işin fakına varırlar) herkese hayırlı bayramlar.

Avatar
arzu 2 yıl önce

müslümanca yaşasaydı harici devamı olan işidle müslüman ayrımı yapardı yazıkkkkkkkk

Avatar
köylü 2 yıl önce

bu islam düşmanı yaratığın bu güne kadar acaba kaş defa etsiz yemek boğazında geçmiştir. ebu leheplerin karıları hala zamanımızda varlığını sürdürmekteler kimse tükendiğini sanmasın. keşke bir inek kadar değeri olsa bari.