Zaman ve Cumhuriyet aynı çizgiye geldi
Seçim sonuçları gazete manşetlerinde

Seçim öncesi kızışan siyasi atmosferde hemen her gazete belli bir siyasi adayı destekler nitelikteydi, seçim sonrası ise her gazete yine kendi çizgisinde yayınlarına devam etti. 
 
ZAMAN VE CUMHURİYET AYNI ÇİZGİYE GELDİ
 
Örneğin Fitne Zaman gazetesi ile Cumhuriyet gazetesi birbirlerine taban tabana zıt yayın anlayışında olsalar da Erdoğan'ın seçilmesine karşı tutum söz konusu olduğunda aynı paralelde birleştiler.  İki gazete de Erdoğan'ın, oyların büyük çoğunluğunu alamadığına vurgu yapan manşetlerle okurların karşısına çıktı. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
BEKLENTİ 2 yıl önce

Bu çamur çirkefindeki ceridelerden daha iyisi beklenemez. Bunlar kötünün iyisi de değil, bunlardan daha beter nifak ve fitne tohumu olamaz, o kadar büyük bir fitne ki, söylediği anda milyonlara yön verir. Sizin menfaat şebekeleriniz başınıza yıkılır da altında kalır, ayaklarınız felç olur da yürüyemez olursunuz inşallah zamanın ebu cehilleri.

Avatar
cerideci 2 yıl önce

Cumhuriyet gazetesi haklı çıktı, Abdullah Gül'den başbakanlığı kaçırmak için 27 ağustos'ta kongre kararı alındı. Sizin neyinize siyaset, siz oturun din adamlarının sorunlarını konuşun. Yukardaki başlıkların tamamı siyaset. Bir de siyaset size yasaktı değil mi?