Mehmet Fidan'ı Tanıyalım
17.03.1966 da Adana da doğdu.  1972-1977 yılları arasında Adana Yeşilevler İlkokulundan mezun oldu.  

1977-1981yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı Adana İli Karaisalı İlçesi
Kur΄an Kursundan Hafız olarak mezun oldu. 
1983-1989 yılları arasında Adana İmam Hatip Lisesinden  mezun oldu.
1989-1994 yılları arasında Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.  
1994 tarihinde Diyanet İşleri Başkanlığı Konya/Selçuklu İlçe Müftülüğünde Kur΄an
Kursu Öğreticisi olarak göreve başladı .  
1995- 1997 yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığı Konya Selçuk Eğitim Merkezi
İhtisas Kursundan mezun oldu (V.Dönem) . 
1998 - 2001 yılları arasında Adana İli , Pozantı İlçesinde  Vaiz olarak görev yaptı .
2000 yılında Askerlik görevimi yaptı .2001-2004 yılları arasında  Erzurum / Çat İlçe Müftülüğünde ve Adana / Aladağ İlçe Müftülüğünde İlçeMüftüsü olarak görev yaptı.
 
16 Mart 2004 - 01 Temmuz 2008 tarihleri arasında Hollanda'nın Hilversum HDV Mevlana Camiinde ve  HDV
   Zaandam Sultan Ahmet Camiinde  Din Görevlisi olarak görev yaptı .Holandadaki görev süresinin  sona ermesi  nedeni  ile  01 Temmuz 2008  tarihinde Türkiye'ye döndü. 12 Eylül 2008 tarihinden itibaren Adana İli Karataş İlçesinde İlçe Müftüsü olarak görevine devam ediyor.Evli ve bir çocuk babası.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol