Ak Parti Ankara milletvekili aday adayı Müftü Şinasi ÖZTÜRK personelle vedalaştı

Kırşehir İl Müftülüğü'nde farklı alanlarda 9.5 yıldan beri yürüttüğü görevinden istifa ederek Ak Parti Ankara milletvekili aday adayı olan Müftü Şinasi ÖZTÜRK, Kırşehir İl Müftülüğü persomeliyle vedalaştı.


Ak Parti Ankara milletvekili aday adayı olan Müftü Şinasi ÖZTÜRK konuşmasında, "hizmetlerimde her görevlimi kardeş bildim ve bu anlayışla bu yüce hizmete devam ettim. Bu yüce ve ağır hizmeti yürüten meslektaşlarımdan buradaki hizmetli kardeşlerime kadar mecbur kalmadıkça hepsine manevi babalık ve ağabeylik yapmaya özen gösterdim. Onları haksızlıklara karşı korumaya çalıştım. Bütün gayem teşkilatım mensuplarında derin bir huzur sağlamak, böylece yüce Dinimiz yoluyla Milletimize en hayırlı bir İslami hizmet sunmaktı. Bu Dünyada her doğan ölecek, her gelen gidecek ve her şey fena bulacaktır. Ben de Ak Parti Ankara milletvekili aday adayı olmamdan dolayı Kırşehir İl Müftülük Yardımcılığı görevimden ayrılıyorum. 

 
Bu sebeple tüm arkadaşlarıma hakkımı helal ediyor, arkadaşlarımın da bana helal etmelerini bekliyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyor, hayırlı hizmetler yapmanızı, iki cihanda mesut olmanızı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor ve hepinize selamlarımı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi. 


 

İLGİLİ HABER İÇİN RESME TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol