Bir müftü HDP'den nasıl aday olur?

Bir Müftünün binlerce şehidimizin katili olan ABDULLAH ÖCALAN'ın Müslüman Kürt çocukları kandırarak, dinlerini unutturduğu kamplarda yoğun şekilde dinsizliğin işlendiği, ateist, materyalist ve komünist bir terörist ordusu olan PKK'nın siyasi yapılanması HDP'den aday olacağını söylemiş olması tüm Diyanet Camiasını şok etti. Şehitlerimizin kemiklerini sızlattı.

Bir müftü HDP'den nasıl aday olur?

Bir Müftünün binlerce şehidimizin katili olan ABDULLAH ÖCALAN'ın Müslüman Kürt çocukları kandırarak, dinlerini unutturduğu kamplarda yoğun şekilde dinsizliğin işlendiği, ateist, materyalist ve komünist bir terörist ordusu olan PKK'nın siyasi yapılanması HDP'den aday olacağını söylemiş olması tüm Diyanet Camiasını şok etti. Şehitlerimizin kemiklerini sızlattı.

14 Şubat 2015 Cumartesi 20:51
Bir müftü HDP'den nasıl aday olur?
DİNİHABERLER.COM / ÖZEL


-BİR MÜFTÜ HDP'DEN NASIL ADAY OLUR_-PKK'lı yöneticilerin hemen fırsatta dile getirdiği şekilde örgütün İslam düşmanı olduğu, Namaza, Camiye, Kur'an Kurslarına karşı olduğu, bir dönem kendilerince alternatif Cuma Namazları tertip ettiği bilindiği halde zor şartlarda doğuda medreselerde öğrenim görmüş ve son dönemde Ak Parti İktidarının medrese mezunu hocalara sahip çıkması ve Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr Mehmet GÖRMEZ hocamızın ilme ve ilim adamlarına değer vermesi neticesinde Diyarbakır gibi Büyükşehir Müftülüğüne getirilen bir Müftünün kamplarda Öcalan'ın Peygamber ilan edildiğini, Zerdüştiliğin simgelerine bolca rastlandığı, militanların domuz eti ile beslendiklerini, kamplarda bolca doğum kontrol hapı ile prezervatiflerin bulunduğunu, oralarda Namaz ile alay edercesine tiyatro oynadıklarını herhalde bilmiyor değildir.

1400 yıllık bir mirasın varisi olan hele hele Halifeliğin Merkezi olan bu toprakların bir müftüsü taşıdığı misyonun farkında değil midir. Giydiği o cübbe onun değildir. oturduğu makam ona ait değildir. Zira bu makamlar Efendimiz Hz Muhammed'in makamlarıdır. Bu makamda olanlar atacakları her adımda iki kere düşünmelidirler. bir kendi adlarına bunun bir hesabı vardır. ikincisi Ümmeti Muhammed'in umudunu boşa çıkardığı için tüm Müslümanların hesabı vardır omuzlarında.

Sayın Müftüm! "İslam bizim için en büyük tehdittir" diyen Abdullah Öcalan (23.04.2011 Akit Gazetesi) ve "Bir Savaşın Anatomisi" isimli kitabında PKK'nın dine yaklaşımını anlatırken "Kürtlerin ideolojik kimlik ve aynı zamanda inanç dini Zerdüştlüktür, İslam, bizim parçalanma nedenimizdir" diyen Terör Örgütü elebaşlarından Murat KARAYILAN 'la, Tempo dergisine verdiği röportajda "Kürtler İslamiyet'i kabul ettiklerinde kaybettiler." diyen Diyarbakır eski belediye başkanı Mehdi Zana ile,"Biz Başörtüsüne karşıyız" açıklamasını yapan DTP'li Ziya Halis, ile "Bazıları hala 1400 yıl evvelki hükümlerle hareket ediyor" diyen  Ahmet TÜRK'le, Alternatif Cuma Namazı kıldıran ve kardeşinin eşiyle aşk yaşayan Sahtekar İmam Abdullah BAŞ ile Ateist Aziz Nesin'in oğlu Ahmet Nesin ile el ele kol kola siyaset yapacaksınız öyle mi?
Sayın Müftüm Siz artık PKK'lıra Alternatif Cuma namazlarını kıldıracak, Yaz Kur'an Kurslarındaki minik yavrulara molotof atmanın faziletini, büyüyünce dağa çıkmanın kerametini mi anlatacaksınız. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi önünde çocukları dağa kaçırıldığı için eylem yapan annelere "Çocuklarınız  büyük bir cihadın içindeler mi diyeceksiniz" Dağdan inen terörist cenazelerinde de uzun uzun nutuklar mı atacaksınız.

Siz bu hareketinizle Şarkın en sevgili Sultanı Selahaddin Eyyübi'ye, Bediüzzaman Said Nursi'ye ve  Sabah Namazına giderken şehit edilen İmam-Hatip Aziz Tan'ın kutlu mücadelesine ihanet etmiyor musunuz.

Sayın Müftüm! Sizin bu adaylığınızla Samimi, Dindar Kürt gençlerini PKK terör örgütünden kurtarma mücadelesi veren cemaatler ve sivil toplum örgütlerinin tüm çabalarının boşa gideceğinden haberiniz var mıdır?

Sayın Müftüm! Yaptığını açıklama ile Çözüm sürecine katkı sağlamak için bu tercihte bulundum diyorsunuz. Çözüm sürecine ihanet eden her yerde Öcalan Bayrağı dalgalandıran, Dindar Kürt evlatlarının evini ateşe veren, Kurban eti dağıtmak için yola çıkan Yasin Börü'yü katleden bu acımasız  insanların safında hangi çözüme destek vereceksiniz?

Sayın Müftüm! Yıllardır acı ve gözyaşlarını içine akıtan evlatlarını bu vatan için şehit vermiş anne ve babaların yüzüne nasıl bakacaksın. Bir din adamı olarak bu şehadetler hiç mi vicdanınızı sızlatmıyor?


Sayın Müftüm! Aday olduğunuz siyasi düşüncenin lideri Abdullah Öcalan Hıristiyanların ruhani lideri Papa II. Jean Paul'a bir mektup yazarak "Aziz Peder! Hıristiyanlığa çok yakınım.Sizin şahsınıza ve dininize duyduğum saygı benim savaşımın ve düşüncelerimin merkezindedir."(Yeni Akit  01 Haziran 2011)  dediğinden haberiniz var mıdır.

Sayın Müftüm bakınız yol arkadaşlarınız gazetecilere neler anlatıyor:

TÜSİAD Resepsiyonunda, Vakit Gazetesi Yazarı Serdar Arseven ile DTP'liler arasında ilginç diyalogların geçtiği konuşmalarda Arseven şunları aktardı: Abdullah Öcalan'ın avukatı Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Iğdır Milletvekili Pervin Buldan ve Van Milletvekili Özdal Üçer olmak üzere bazı DTP'lilerin “Laiklik konusunda TSK ile aynı görüşleri paylaşıyoruz. Güneydoğu'da laikliğin kalesi biziz. Cemaatlerin faaliyetlerinden rahatsızlık duyuyoruz. Biz olmasak, Güneydoğu İslam Şeriatına teslim olur. Küçükler için Kur'an kursuna geçit vermek şeriat devletine giden yolda en büyük adım olur. Türbanlı bir avukat, hakim olmaz, TSK ile bu konularda aynı şeyleri düşünüyoruz” 

Ey Müftüm! Öcalan'ın kim olduğunu bilmiyorsan şu satırları iyi oku!

 Öcalan’ın 2001 yılında avukatları aracılığı ile Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne gönderdiği sayfalar dolusu savunması, "Sümer Rahip Devletinden Halk Cumhuriyetine Doğru özgür İnsan Savunması" adı altında 2 ciltlik bir kitap haline getirildi.Marksist-Leninist görüşteki Öcalan, kitabın 300 sayfalık bölümünde İslam’ı ve Müslümanları karalıyor da karalıyor. Evrim teorisine inanan Öcalan, "Allah’ın Arabistan tasarımı olduğu", "Allah’ın 99 isminin Sümer kavramlarından ileri geldiği", "Hz. Peygamber’in Hz. Hatice ile parası için evlendiği", "İslamiyet’in feodalizm ihracatçısı olduğu", "Namazın tiyatro olduğu", "Camilerin tiyatro salonlarına dönüştürülmesi gerektiği", "İslam’ın ‘savaşçı bir din’ olduğu", "İslam’ın Kürtleri ezdiği" gibi sapıkça ve iftira nitelikli görüşlerini aktarıyor. Aynı Öcalan, Hıristiyanlık konusunda ise ağzındaki baklayı çıkartarak, "Keşke Asya’da Hıristiyanlık egemen olsaydı" özlemi içinde olduğunu ortaya koyarak, Hıristiyan Batı’ya şu mesajı veriyor: "Hıristiyanların emrindeyim."

SAYIN MÜFTÜM! ÖRGÜT YANDAŞLARI APO'YU ÇOKTAN PEYGAMBER İLAN ETMİŞ

PKK yöneticisi Ali Haydar KAYTAN'ın örgüt yöneticilerine verdiği ses kayıtlarında (www.habervaktim.com) PKK yöneticisi Ali Haydar Kaytan kampta teröristlere, İslam ve Hz. Muhammed karşıtlığı yaparken, Tevrat'ı övüyor, PKK’nın peygamberlik geleneğinin yeniçağa uyarlanmış biçimi ve Öcalan’ın da haşa “Çağdaş İbrahim” olduğunu ileri sürüyor.

APOCULUK YENİ BİR DİNDİR 

Pkk yöneticisi Ali Haydar KAYTAN ses kaydında şu ifadeleri kullanıyor:

“Önderliği dinlediğinde, kitleler, halkımız diyordu ki: Bu aslında yeni bir dindir. Önderlik kendini sosyalist olarak algılıyor ama dinde de bir sosyalizm var. Reel sosyalizmle bağını kurmuyor, farkını görüyor ve o bilgelikten yola çıkarak diyor ki: Apoculuk yeni bir dindir. Adeta onu, dinlerin olumlu özelliklerinin üst düzeyde bir sentezi anlamında yeni bir din olarak adlandırıyordu.” “İbrahim’in çıkışı neye karşıdır? İbrahim aslında kentlidir, fakat esas aldığı değerler kentin değerleri değildir. Doğal toplumun değerlerine hakim olmak isteyen devletçi topluma karşı doğal toplumun değerlerine dönüş yapıyor.” (...)

SAYIN MÜFTÜM!

Binlerce şehidimizin katili olan Abdullah Öcalan dinini kaybetmiş, PKK’yı da yoğun şekilde eğiterek ateist, materyalist ve komünist bir terörist ordusunu kurmuş azılı bir katildir. Öcalan’ın PKK kamplarında günde sekiz saate varan Darwinist, materyalist, komünist eğitimi sonucunda dinini, imanını, maneviyatını tam anlamıyla kaybetmiş, dini değerlerle, namazla, Kuran’la alay eden azılı, gözü dönmüş teröristler dağa çıkmıştır.
 
Artık PKK’nın beyni komünizm felsefesiyle yıkanmıştır, ideali de komünist bir Kürt devleti kurmaktır. Bakın Abdullah Öcalan kendi kitaplarında nasıl ateist olduğunu, İslam’ı kendi sığ materyalist anlayışıyla nasıl yorumladığını hangi sözcüklerle anlatıyor: 

ABDULLAH ÖCALAN'IN FİKİRLERİ

• Lise dönemlerinde büyük felsefi bunalım yaşadım. Tanrı ile savaşı verdim, BU SAVAŞTAN BAŞARI İLE ÇIKTIKTAN SONRA YARI TANRI OLDUM.

• BİZİM DİN İLE İLİŞKİMİZ YOK. HALKIMIZ TANRI’DAN, İDEOLOJİDEN KOPMALIDIR. Ben çok uğraştım sonunda TANRIDAN KOPTUM. TANRIYI AŞTIM. Böylece Abdullah Öcalan olabildim. İSLAM KADINIMIZA BİR ŞEY VERMEMİŞTİR. BUNUN YERİNE SOSYALİST AHLAKI KOYACAĞIZ.

• Allah bir nevi ORTAÇAĞIN FEODAL MANİFESTOSUDUR, temel yasası ve bildirgesidir.

• Namazın kendisi de genel anlamda bir TİYATRODUR. 

• Tek tanrılı din ideolojileri, baştan sona siyaset ideolojileridir. Dini söylem, Allah, peygamber ve melek gibi kavramlar DÖNEMİN SİYASİ LİTERATÜRÜDÜR. 


• “Tarih içindeki gelişimine baktığımızda, ALLAH tapımıyla birliğe ve güce ulaşılmak istendiği çok açık görülmektedir. Öyle SEVGİLİ KULUN CENNETE GİTMESİ GİBİ KAVRAMLAR, İŞİN FANTEZİ KISMIDIR, EDEBİ KISMIDIR.”

Sayın Müftüm Şimdi görüyor musunuz Abdullah Öcalan’ın nasıl azılı bir ateist ve komünist olduğunu? PKK örgütü mensupları da örgütün elebaşı gibi Haşa dinle, namazla alay etmeye çalışan ateist insanlardır.Güneydoğu’da gençler 19-20 yaşındalar. Çoğu internete giriyor, kitap okuyor ve PKK bunları geceli gündüzlü sokaklarda, kahvehanelerde, evlerde, kırsal alanda kitlevi olarak Darwinist, materyalist ve komünist olarak eğitiyor. PKK’nın nasıl dinimizle, namazla alay ettiklerini bu videodan seyredebilirsiniz:

mynet.com/erkanarkut/PKK-komunist-ve-ateist-bir-orgutlenmedir/1340949

Sürekli söylüyorum, PKK ateist ve komünist bir örgütlenmedir. Halen binlerce terör örgütü mensubu, ev ev, sokak sokak, kahvehane kahvehane dolaşarak ateist, materyalist, komünist ve Darwinist propaganda faaliyeti yapmaktadır. Bu nedenle bütün Türkiye'de anti-Darwinist, anti-materyalist, anti-komünist çok güçlü bir fikri propaganda şarttır. Bu konuda radyo, TV ve yazılı basın da kullanılarak çok etkin bir çalışma yapılması gerekmektedir.

SAYIN MÜFTÜM!

Bölgedeki halkımız dindardır ve devletine sadıktır. Ancak birçok kişi komünist-bölücü örgütün, Allah, Kitap, din ve ahlak düşmanı fikirleri benimsediğinden habersizdir. Dolayısıyla bölücü örgütün gerçek hedeflerinin ve ateist yapısının anlaşılması, terör örgütünün iç yüzü özellikle din adamlarımız tarafından iyice anlatılmalı ki bu ermeni asıllı ateist örgüte gönül veren Kürt kardeşlerimiz bunlardan ayrılsınlar.

Şu geçici fani dünyada TBMM çatısı altına girebilir maddi olarak bir çok imkana kavuşmuş olabilirsiniz ama temsil ettiğiniz misyona ihanet ettiğinizi ve atacağınız adımla PKK terör örgütünü dinen meşru göstereceğiniz için yol yakınken bir kez daha düşünün.... 

 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ahmet Karakaşlı 2015-02-14 21:44:26

bunu oraya müftü yapanlara sormak gerek..

Avatar
Orhan Öner 2015-02-14 21:46:32

NE MÜFTÜLER VARMIŞ DA HABERİMİZ YOKMŞ kesin haydar başın tayfasındandır

Avatar
hafiz89 2015-02-14 21:52:06

adam il müftüsü olmuş düşünün..bu diyanet insanları önemli makamlara atarken hangi kritere göre atıyor çok merak ediyorum..adam teröristlerin adayı meclisteki sesi olacak.

Avatar
ZİHNİYET MESELESİ 2015-02-14 22:10:12

CHP DEN MÜFTÜ VEKİL NASIL OLUYORSA HDP DEN DE OLUR.

ASIL ŞAŞILACAK OLAN BU GİBİ ADAMLARA REFERANS VERİP TE İL MÜFTÜSÜ YAPAN DİYANET ÜST KADROSUNUN ZİHNİYETİDİR...

Avatar
Din gönüllüsü 2015-02-14 22:10:38

Bu partiye gönül veren nice imam müezzin müftü görürsünüz.. Onların sadece kuyruklarına basın görmeniz için yeterlidir.

Avatar
hoca 5555 2015-02-14 22:19:01

Müftü mü bu şimdi

Avatar
hafız 2015-02-14 22:29:26

Kendisi dinimize milletimize ve diyanetimize ihanet etmiştir.

Avatar
66 2015-02-14 22:30:51

okumakla cahillik gider, eşeklik baki kalır. adamın damarlarında bölücülük var. aponun müftüsü.