Güney İlçe Müftüsüne Bir Başarı Belgesi Daha
İlçe Müftüsü Ahmet DİLEK’in, bir yıl içerisinde İlçede yapılan faaliyetlere yapmış olduğu önderlik, Güney Kaymakamlığı tarafından takdir edildi ve BAŞARI BELGESİ ile ödüllendirildi.

BAŞARI BELGESİ,Güney Kaymakamı Onur Şatıroğlu tarafından İlçe Müftüsüne takdim edildi.Kaymakamlık Makamında düzenlenen ödül töreninde İlçe Kaymakamı,  Başarı Belgesini takdim ederken, bu belgenin yapılan hizmetlerin bir göstergesi olduğunu, bundan sonra da güzel hizmetlerin devam etmesini temenni ederek; ‘’Başarılı çalışmaları ve samimiyetlerinden dolayı İlçe Müftümüzü kutluyorum.’’ dedi.

İlçe Müftüsü Ahmet DİLEK'de,’Çalışmalarımızın farkında olunarak ödüllendirilmiş olması, bizlerionoreetti. Ayrıca bu ödül,bizim sorumluluğumuzu daha da artırdı.İlçe Kaymakamımıza ve bu faaliyetlerde bize yardımcı olan tüm personelimize teşekkür ediyorum.’’dedi.

Güney İlçe Müftüsü Ahmet DİLEK,daha önce de üst üste üç defa Başarı Belgesiyle ödüllendirilmesinden dolayı Güney Kaymakamlık tarafından ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ ile taltif edilmişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hak 2 yıl önce

güzel bi yorum yapıp yolladık ama adamınız olduğundan açıklamadınız