Asr-ı Saadet Kur'an Kursu Öğrencileri Piknikte Buluştu‏
Şakir CEYLAN'ın Haberi / SİNCAN

Asrı Saadet Kız Kuran Kurs öğreticilerinden Fatma ŞENER’in planladığı pikniğe çok sayıda öğrenci katıldı. Yıl sonuna doğru yaklaşırken yoğun bir tempoda derslere ve faaliyetlerine devam eden Fatma ŞENER öğrencilerinin böylesi bir etkiliği hak ettiğini söyledi.Harikalar diyarı  piknik alanında gerçekleştirilen pikniğe İlçe Müftüsü Osman ŞENER’de davet edildi. Yoğun programına rağmen davete icabet eden müftü Osman ŞENER  bu tür sosyal etkinliklerin öğrencilerin motivasyonu açısında önemli olduğunu dile getirldi.

İlçe Müftüsü organizasyonu gerçekleştiren kurs yöneticilerine teşekkür ederken bu tip etkinliklerin daha fazla yapılması gerektiğini ifade etti.

Ayrıca Asrı saadet Kız Kuran kurs öğrencilerinden Aysel Hanım Esma’ül Hüsna’yı anlamıyla beraber ezberlediği için bugün tefsir dersinde Osman ŞENER ve Fatma ŞENER tarafından hediyeler taktim edildi. Fatma ŞENER tüm öğrencilerine hitaben “Esmaül Hüsna ile ilgili ezber yarışmasının devam edeceğini ve anlamıyla beraber ezberleyenlerede hediyeler verileceğini'' söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol