Bayanlara Özel Muhteşem Kutlu Doğum
Grup Sayfamız İçin BURAYA Tıklayınız  

DİYANET HABERGelibolu İlçe Müftülüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren kız Kur’an kursları tarafından düzenlenen 2016 yılı “Kutlu Doğum Haftası” programına Gelibolulu bayanlar yoğun bir ilgi gösterdi. İlahilerin, duaların, salâvatların, yarışmaların ve piyesinbuluştuğu muhteşem programda, peygamber (sav) sevgisi salona sığmadı.
 
Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
 
Düzenlenen program, Kur’an-ı Kerim okunması ile birlikte Gelibolu İlçe Müftüsü Dr. İbrahim ÖZLER’in haftanın anlam ve önemi üzerine yaptığı sunumdan ve bu programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğreticilere ve öğrencilere ayrı ayrı teşekkür ettikten sonra, kız Kur’an kursu öğreticilerinin konuşmalarıyla devam etti.
 
Kur’an kursu öğrencilerinden oluşan koronun söylediği birbirinden güzel ilahiler, kasideler, şiirler ve sergilenen piyesise programa katılanlara duygulu anlar yaşattı.
 
2016 yılı “Kutlu Doğum Haftası”nın ana teması olan “Hz. Peygamber (sav) Tevhid ve Vahdet” ile ilgili birbirinden güzel bilgilerin sunulduğu program, yapılan ödüllü bilgi yarışmaları ile devam etti.
 
Bayanlara özel olarak düzenlenen ve Gelibolulu bayanlar tarafından da büyük bir beğeni kazanan program, toplu halde yapılan duanın ardından programa katılanlara takdim edilen çeşitli hediyeler ve yapılan ikramlar ile birlikte sona erdi.

 
 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol