Camilerde erdemli nesiller için huzurlu aile

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nün Camilerde Hanımlara yönelik seminerleri büyük ilgi görüyor.

Camilerde erdemli nesiller için huzurlu aile

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nün Camilerde Hanımlara yönelik seminerleri büyük ilgi görüyor.

01 Ocak 2015 Perşembe 02:20
Camilerde erdemli nesiller için huzurlu aile
banner221
Facebook Sayfamız için  

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü, aile yapısını güçlendirip huzurlu bir toplum oluşturmaya Katkı sağlamak amacıyla "Erdemli nesiller için huzurlu aile" semineri gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü ve Kahramanmaraş İl Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen “Erdemli nesiller için huzurlu aile” seminerleri il genelindeki tüm mahalle cami ve kuran kurslarında gerçekleştiriliyor.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran, seminerleri aile yapısını güçlendirip huzurlu bir toplum oluşturmak amacıyla başlattıklarını ve tüm mahallelerde düzenleyeceklerini
söyledi. Taşkıran, "Yavrularımızın ömür boyu sahip olacakları inanç ve değerlerin temelleri okul öncesi dönemde aile yuvasında atılıyor. Devletin gücü ve bekası için ailenin sağlam temeller üzerine inşa edilmesi çok önemli. Aile yapısı güçlü bir topluma, bizde düzenlediğimiz seminerlerle katkı sağlamayı amaçladık.” dedi.

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği seminerlerde, Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran ve ilgili personel, Kahramanmaraşlı hanımlara mutlu bir aile olabilmek için incinmeden ve incitmeden iletişim kurmanın yollarını anlatıyor. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nün vatandaşlara yönelik ücretsiz Aile Danışmanlığı hizmetinin devam ettiği belirtildi.

Ücretsiz aile danışmanlık hizmeti almak isteyen vatandaşların 0344 241 41 20 nolu telefondan ulaşabilecekleri belirtildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 27.03.2016 15:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220