Çaycuma'da Çanakkale Şehitleri için Anlamlı Etkinlik

Çaycuma'da Çanakkale Şehitleri için Anlamlı Etkinlikler yapılacak.

Çaycuma'da Çanakkale Şehitleri için Anlamlı Etkinlik

Çaycuma'da Çanakkale Şehitleri için Anlamlı Etkinlikler yapılacak.

09 Mart 2015 Pazartesi 23:49
Çaycuma'da Çanakkale Şehitleri için Anlamlı Etkinlik
banner221
Grup sayfamız için  

Çanakkale Zaferimizin 100. Sene-i devriyesi  münasebetiyle Zonguldak –Çaycuma İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen ve Çaycuma Din Görevlilleri Derneği , T.D.V. Eskipazar Şubesi tarafından desteklenen çok anlamlı proğramlar icra edilecek.

Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf ARCAKLIOĞLU  “ Aziz ecdadımıza  ve şühedamıza  vefamızı  ve sadakatimizi göstermek üzere İlçe Müftülüğü olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve STK'ların  da fikir ve desteklerini de alarak çok özel etkinlikler icra edilecektir. “ dedi.

18 Mart  2015 Çarşamba Sabahı Çaycuma Ulu Camii'nde Sabah Namazı Buluşması yapılacak ve namazın akabinde özel bir vefa ve dua proğramı icra olunacak.

Namaz çıkışında katılanlara Çanakkale Şehitlerin  yemeklerinden kuru ekmek ve üzüm hoşafı ikram edilecek.

Aynı gün Öğle Namazı öncesi Merkez Yeni Camiinde Mevlid Okutulacak ve Okunan Hatimlerin de duası yapılacak.

Ayrıca 18 Mart 2015 Çarşamba Saat 10.30 da Çaycuma İmam Hatip Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan Anma Proğramı Kültür Merkezinde yapılacak.

Aynı gün akşam Saat :19.00 da Çaycuma Kredi ve Yurtlar Kurumu Öğrencilerine yönelik İlçe Müftüsü M.Rauf ARCAKLIOĞLU nun konferansı  olacak.

26 Mart 2015 tarihinde ise Eğitimci Yazar Salim DAĞ tarafından Çaycumada  bir özel Çanakkale Zaferi konulu bir etkinlikte yapılacağı ifade edildi.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220