Çivril'de Kardeş Kur'an Kursu ziyaretleri
Facebook Sayfamız için  

Çivril İlçe Müftülüğü'nce organize edilen ve planlanan bir proğram dahilinde Kur'an Kursları birbiriyle eşleştirildi.Kardeş Kur'an Kursları oluşturuldu.Bu çerçevede Kurslar arası ziyaretler yapılmakkta.
       
Kardeş Kur'an Kursu olan Gümüşsu Mah.Kur'an Kursu ile Irgıllı Mah.Kur'an Kursları arasında ilk ziyaret gerçekleştirildi.Gümüşsu mahallesinde bulunan Kur'an Kursuna devam eden öğrencileri ve öğreticileri Ümran Demir'in rehberliğinde Irgıllı mah.Kur'an Kursunu ziyaret ettiler.
      
Çivril İlçe Müftüsü Himmet Metin,konu ile ilgili yaptığı açıklama da;" Öğrencilerimizin birbirlerini tanımaları,karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaları,Sosyal yönden gelişmeleri,kurslarımız arasında birlik-beraberlikve sıcak ilişkilerin oluşmasına vesile olması bakımından bu tür ziyaretlerin faydalı olacağına inanıyoruz " dedi.
        
Çivril İlçe Müftülüğü'ne bağlı yirmi Kur'an Kursu birbiriyle eşleştirilerek Kardeş Kur'an Kursları oluşturuldu.Yıl sonuna kadar  karşılıklı ziyaretlerin yapılması planlandığı gibi yapılacağı ifade edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol