Çivril’de Kur'an Kurslarında, Kur'an Okuma Bayramı

Çivril’de Kur'an Kurslarında Kur'an Okuma Bayramı.

Çivril’de Kur'an Kurslarında, Kur'an Okuma Bayramı

Çivril’de Kur'an Kurslarında Kur'an Okuma Bayramı.

26 Aralık 2015 Cumartesi 08:34
Çivril’de Kur'an Kurslarında, Kur'an Okuma Bayramı
banner221

Çivril İlçe Müftülüğü'ne bağlı Emirhisar, Çıtak ve Emircik mahallelerinde bulunan Kur\'an Kurslarında “Kur\'an Okuma Bayramı” adı altında bir takım etkinlikler yapıldı.

Emirhisar Mah.Kur’an Kursu öğreticisi Hanım Nur Kuş, Çıtak Mah.K.Kursu öğreticisi Rabia Bulut ve Emircik Mah.K.Kursu öğreticisi Fatma Vural hocahanımların önderliği ve rehberliğinde yapılan kutlamalarda, Kur\'an Okumasını öğrenen yetişkin öğrenciler sevinçlerini dostlarıyla ve arkadaşlarıyla paylaştılar.

Yapılan etkinlikte Kur’an-ı yeni öğrenen öğrenciler öğrendikleri sure ve duaları okudular, Yasin-i Şerifi okudular, Ayrıca şiir ve ilahiler söylediler.

Emircik ve Çıtak Mah.Kur\'an Kurslarında yapılan Kur\'an Okuma Bayramı etkinliklerine davet üzerine katılan Çivril Müftüsü Himmet Metin, yaptığı konuşmalarda Kur\'an öğrenmenin ve okumanın öneminden bahsetti.

İlerlemiş yaşlarına ve onca işin gücün arasında Kur\'an öğrenmeye zaman ayıran bayanları tebrik etti. Hazırlanan pastalar dualar eşliğinde kesildi.Öğrencilerimizin evlerinde hazırlayıp getirdikleri yiyecekler duanın ardından ikram edildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner261

banner260