Çivril’de Kutlu Doğum Haftasında Bayanlara Özel Program

İlçe Merkezinde faaliyet göstermekte olan Nevişet Kameroğlu Kur'an Kursunun öğreticisi Sultan Çetin hocahanımın okuttuğu ve proğrama hazırladığı öğrenciler misafirlere unutulmaz bir Kutlu Doğum Proğramı sundular.

Merhum Vali Recep Yazıcıoğlunun adını taşıyan kültür merkezinde icra edilen Kutlama etkinliğine bayanların ilgisi çok iyi bir seviyede oldu.Etkinlik,saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.Ayşe Kuzu isimli öğrencimin okuduğu Kur'anın ardından İlçe Müftüsü Himmet Metin,açılış konuşmalarını yaptılar.

Sosyal hayatımızda ve dini hayatımızda samimiyetin öneminden bahsetti.Kısa bir selamlama konuşmasından sonra salondan ayrıldı.

Öğrenciler şiirler okudular,birbirinden güzel ilahiler söylediler.Diyanet İşleri Başkanlığının hazırladığı 2014 yılı sinevizyon misafirlere izlettirildi.

Denizli İl Müftülüğünde Vaize olarak Görev yapmakta olan Ayşe Altuntepe hocahanım da bir konuşma yaptıl.

Kutlu doğumun mana ve öneminden,sosyal hayatımızda ve dini hayatımızda samimi olmanın,doğru ve dürüst olmanın öneminden,karşılıklı hak ve sorumluluklarımızdan bahseden bir konferans sundu.

Salonu dolduran bayanların dikkatle takip ettiği konferansın ardından öğrencilerimizin okudukları ilahi ve şiirlerin ardından proğram sona erdi.
       

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol