Çivril’de Umreye gideceklere seminer verildi
Facebook Sayfamız için  

İlçe müftüsü Himmet Metin tarafından verilen seminer 08 Ocak 2015 tarihinde ilçe müftülüğümüzün toplantı salonunda yapıldı.
        
Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonunda 23’ü Erkek,38’i Bayan olmak üzere 61 vatandaşımız umreye gidecekler.
Seminerde Umre ile ilgili bilinmesi gereken husular ile ilgili olarak müftü Metin tarafından vatandaşlar bilgilendirildi.

Sorulan sorulara cevaplar verildi.Umre sinevizyonu izlettirildi.Tavaf ve sa'y hakkında,umre ve tavaf dua ve niyetleri konusunda umreye gidecek olan kardeşlerimize aydınlatıcı bilgiler verildi.Projeksiyon destekli yapılan eğitim seminerinden vatandaşlarımızın memnun kaldıkları görüldü.
       
Çivril ilçesine bağlı Kızılcasöğüt mahallesi Cami İmam-Hatibi Nazif Karaman,Gürpınar Mahallesi Yüzbeş Evler Camii İmam Hatibi Mustafa Bayhan Irgıllı mahallesı Yeni Camii imam Hatibi Mustafa Orhan'ın rehberliğinde Şubat ayı sonundaKutsal topraklara Umre yapmak üzere gidecekler.
       
Diyanet İşleri Başkanlığı Umre organizasyonunda Umreye gidecek olan vatandaşlarımızın aşıları da yine Çivril müftülüğü toplantı salonunda 08.ocak 2015 tarihinde Perşembe günü yaptırıldı.
       
İlçe müftülüğünün ilçe sağlık müdürlüğü ile görüşmeleri neticesinde Aşılar Denizli İl sağlık müdürlüğünden Çivril’e getirtildi.İlçe sağlık müdürlüğü çalışanı hemşire hanımlar tarafından Umreye gideceklerin aşıları yapıldı.
  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol