Çorlu'da Dünya Çocuk Hakları Günü‏


Çorlu Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik bürosu Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle 19.11.2014 çarşamba akşamı Çorlu Anadolu İmam-Hatip Lisesi Konferans salonunda program düzenledi.

İlçede okul öncesi eğitim sınıflarında eğitim gören çocuklarımızın velilerin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetlinin katıldığı programda salon doldu taştı.Çorlu Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Eyüp ÖZTÜRK ve öğretmenlerimizinde davetli olduğu program, Şeyh Sinan Okul Öncesi öğrencilerimizin Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp 4-6 Yaş kurslarımızın tanıtım slaytı ile devam etti.
İlçe Müftüsü Adem GÜLMEK "İslamda Aile ve Çocuk" konulu konuşmasında

"Çocuklar sevdikleri kişileri örnek aldığı için anne ve babaların çocuklarına kendilerini sevdirmesini, çocuklara uzun uzun nasihat etme yerine en güzel şekilde örnek olunmasını, anne babalar, çocuklarını kendine benzetmeye çalışmak yerine onların kendi kişiliklerini geliştirmeleri konusunda gereken desteği vermelerini, çocukların örnek alabilecekleri ortamlara katılmalarının sağlanmasına ve çocuklarımızın bizlere verilen bir emanet olduğunu unutmamız gerektiğine" dikkat çeken bir konuşma yaptı. Dünya çocuk hakları gününün çocuk merkezli bir hayatın habercisi olması dilekleriyle program sona erdi.
Çorlu İlçe Müftülüğü 04-06 Yaş Okul Öncesi Eğitimi Tanıtım Filmi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol