Dabakhane Camii'nde seminer
Ahmet KAYA / DİNİHABERLER.COM

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü İl Müftülüğü,İlçe Belediye Başkanlıkları ve İlçe Müftülükleri ile yapılan ortak çalışma sonucu yürütülen “Bilinçli Nesiller, Güvenli Yarınlar İçin Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Semineri” tanıtım çalışmaları Şanlıurfa'da bulunan Dergah, Ulu, Sanayii, Eyyüp Peygamber, Hac Sari Yıldız, Fatih Sultan Mehmet ,Hz. Yusuf, Ahmet YESEVİ,Aksoy, Süleymaniye Camilerinde standlar açılarak namaz sonrası halka duyuruldu.

13/02/2015 tarihinde Eyyübiye İlçesine Bağlı Dabakhane camisininde yapılan stand çalışmasında Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ, Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem DOBUR el bröşürleri dağıtarak zararlı alışkanlıklara karşı birlikte duvar örmek için halkı seminere davet etti.

Seminerlere katılmak isteyen vatandaşlar SGK Eski Binası Giriş Katta hizmet veren Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün Eğitim ve İyileştirme Bürosu,Planlama ve Değerlendirme Bürosuna başvuruda bulunabilecekleri ifade edildi.

Detaylı bilgi için telefon numarası 0 414 314 99 69


Grup sayfamız için  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
MUSTAFA HEŞE 2 yıl önce

mustafa.hese@adalet.gov.tr

Bu örnek çalışmaların tüm türkiyede hep birlikte yapılmasını bu çalışmada bulunan bizlere destek olunmasını ,DESTEĞİN DEVAMINI canı gönülden isterim.Bu haberin yayınlanması şevkimizi artırmıştır.
Mustafa HEŞE