Din görevlileri toplantısı ilk kez bir camide gerçekleşti

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Aylık mutat din görevlileri toplantısı ilk kez bir camide gerçekleştirdi.

Din görevlileri toplantısı ilk kez bir camide gerçekleşti

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Aylık mutat din görevlileri toplantısı ilk kez bir camide gerçekleştirdi.

16 Aralık 2015 Çarşamba 14:14
Din görevlileri toplantısı ilk kez bir camide gerçekleşti
banner283
Grup Sayfamız için

2015 Yılının Son Aylık Mutat Din Görevlileri Toplantısı Bölge Yatılı Kız Kur'an Kursu İnşaatını Toplu Ziyaretin Ardından İlk Kez Bir Camiide Gerçekleştirildi Vakfıkebir İlçe Müftülüğü 2015 Yılının son aylık mutat din görevlileri toplantısını, 15 Aralık 2015 Salı günü saat: 09.00'da İlçe Müftülüğüne bağlı Kirazlık Yeni Mahalle Sahil Camii'nde gerçekleştirdi.

Yatılı Kız Kur'an Kursu inşaatı topluca ziyaret edildi Toplantı öncesi toplantının yapılacağı Kirazlık Yeni Mahalle Sahil Camii'ne 300 metre uzaklıkta bulunan ve dört dönüm arazi üzerinde inşaatı devam eden Yatılı Kız Kur'an Kursu inşaatını din görevlileriyle birlikte ziyaret eden İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal burada yaptığı kısa konuşmasında, "Bu inşaatın başlangıcından bu güne çalışmaları gün be gün takip eden arkadaşlarımız var. Ben de her sabah buraya gelmeye çalışıyorum. İşleri takip ediyoruz. Takip etmediğiniz bir işte yanlışların ortaya çıkmasını kabullenmek zorundasınız. Çok önemsediğimiz bir şey daha var; o da, hani bazen 'bu az bir şeydir ' diye küçümsediğimiz meblağlarla ortaya çıkacak bir yapıdır bu; bunu unutmayalım. Ben bu gün burayı herkesin görmesini istedim. Burası pansiyon ve (4-6 yaş grubu kreş) küçük öğrencilerin yeri. Buradan yukarıya, birer metre sağa sola çıkılarak 7 tablamız daha olacak. Hemen aşağı tarafta ise dersliliklerimizin olacağı binanın temeli atılacak ve orada da bu kadar daha tablalar atılacak. Oraya da başlayalım mı, yoksa burayı bitirelim sonra mı başlayalım, buna henüz karar vermedik. Ustalarımız ve heyet buna karar vereceklerdir. Sizler de burayı gördünüz; bundan sonrası için fazla bir şey söylememize gerek kalmayacaktır inşaallah. Geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Ardından Kirazlık Yeni Mahalle Sahil Camii'nde gerçekleştirilen 2015 yılının son aylık mutat din görevlileri toplantısında İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, kurumsal kapasitenin geliştirilmesi, din hizmetleri, eğitim hizmetleri ve yayın hizmetleriyle ilgili, maddeler halinde belirlediği gündem konularını görevlilerle paylaştı.

Görev ve hizmetlerin yürütülmesinde gereken hassasiyetin gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi. Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

Mithat GÜDÜ'nün Haberi
Son Güncelleme: 18.12.2015 17:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

< gleta /div> <" thaberler.comseiv" -" rol " rol h/artfaArusb Marx="-1a-
<" tha "tion> 8439017753267a3dfb3635aafc43f0e05479517eof. D < <" t-ihaberler.input-app vha humbbegAra üçü Yorumlanont"> < >Yorumlanont"> < >Yorumlanont"> < >Yorumlanont"> < >Yorumlanont"> u berler.com u ooter-tlink font2aearfi="btn > <
tonldöifremi unaulum'nin < berler.utton> ad-150 {;nin "@> {;nin "@> {;nin "@> lantlsi-ilk-keznihabcom/ar-a cuslesti-h8559iye-mar linea: k.htmı, 20lievinex">lantnet İn Yarezommencom/art39;Rusle..dc,;nin " : k.htmı, 20lievinex">lantnet İn Yarezommencom/art39;Rusle..dc,;nin " Bodyf: kGrup Swww. Aş içhtm _blanmı PnclassAy Mutat .htmG, 20lievineT">lantnet İBölge YatfettiKAş rdından..."rdsuı!nşaatfeu raT">lu Ziyaremlğı, Ali Kı!"k KezoBmenCom//artG39;Rusle..drildi Vakf emmen!";Rut_252574lüğü _blanmı Pncs"# ay mutat dhtmı, 20lievinex">lantnet nmcı _ _S mınlandaat: 09.00ndan.dan!";Rut_252574lüğüKasığttiKiraz Yeni Mahasee_S hilnCom//ml#commart39;Rusle..drdi.m YatfettiKAş rdından..."rdsuinşaatfeex">luca ziyaremislamdneT">lantne öncesnex">lantne PncamınaacuzbıKiraz Yeni Mahasee_S hilnCom//ml#comme 300tw.dre uzÖnlikta bolunt" veakam vakamn"hs-arazi üzvinmartinşaatfeedevamok raYatfettiKAş rdından..."rdsuinşaatfenmaz..tmı, 20lievindot-bhabekte ziyaremislenn!";Rut_252574" tiH74"ey.tmKöksol bu-dotcamtblank">knetal. ne9;tan &li ,rget="_Buinşaatfensım 20ngapcneli Kbumıneaş'tanbelgeın beeın takipislennarkdotm 20rget="zeye . B rake her sabah bu-dyalgelmght=ş'ı/div>. görevinetakipisla fazl. Takipist inağ zommen...de diye ha>Sözlr-tly doklikiş bu rakabollenmek zfazli mı PK.class önemsinağ m zommenşeyz rakaye ; o i ,rh yisızet="_blanbumazommenşeydmensü Ope.jpgk>Kur&#msinağ m zomeblğt Merkr-tly doklikarlaommenamın yanlbu;lbunu unaumly ttim. B rabumın bu-dy rah da s.tmı, m s.ti istinam. Bu-dt İpansa f" vea(4-6nam clgrubumkre..)gk>Kur&#s öğrewww:vinm yvin. Bu-di KyukSöz0311mmeta-".dre sğa doklikıasslao Hurblt="ze rakaoDiyan. Hamı m cuzbıkimdita ="40t">slieik:vinm/kuraoDiyazbıbina Pnckamli atfetarlaoveat-dotot-dbumkdotre rakaurbl://-atfetarla. O-dyalt-dbtm 20y ttimkezi, yokso bu-dy rabidrlimcs"#rrkezinbtm 20y ttim,lbunah en"hz4;sie baleminaa. Usta20rget="zeye hedit bunah;sie baleecuslerdi . Siz er ke bu-dy raı, dnlaz;lbuni Ks"#rrt İnçhtmm verimmenşeyzst dotmemizrt39eYardlmly rlaftüinşaallah.tG3lnağ zonçhtmhep ze ayelgelyelgeç kakkia-hsla fazmget="_ kedi.m ı, Ali KKiraz Yeni Mahasee_S hilnCom//ml#commart39;Rusle..drw:vn _ylanmı Pncs"# ay mutat dhtmı, 20lievinex">lantnet ndan!";Rut_252574" tiH74"ey.tmKöksol,terumsol kap sitenhtmeli..drw:m s., dhtmhizmetl.d., e40">199hizmetl.d.eye y n9hizmetl.d.dot-25257., madan gr hilnmartbelim anağ mındeml. ne>Sözl raı, 20lievi !" tart7 ta G, 20eye hizmetl.d.Kyia-ü574lm s.tdrt39eYeden ssaı sthtmı,eyipilmosit39eYtağ rayatfenmazçhzdi.mT">lantne lameaoveakamın l.d.Ka, Ali KsP�erdi.ma Mithat GÜDÜml#commn mbbei c,;nin " Sess="h": "H"> linesc,;nin "dead-150="h": "Vakf emmen!";Rut_252574lüğü Ay mutat dhtmı, 20lievinex">lantnet İn Yarezommencom/art39;Rusle..drdi.c,;nin "keyw="ws": "c,;nin ""http": {orm> lantlsi_n Y_rez_mme_com/ar_a cuslesti_h8559i_0cc6d m/im,;nin nin "ala" ": 696,;nin nin "y="aff": 359 $(docuull-).-pany