Diyanet'in mobil yayın aracı Edremit’te


Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarının tanıtım ve satışını gerçekleştiren mobil yayın aracı Edremit Cumhuriyet Meydanı'nda halkla buluştu.

Vatandaşlar araçta bulanan kitaplara büyük ilgi gösterdi. Mobil yayın aracı uygulamasının Edremit'i ziyaret etmesini önemsediklerini belirterek emeği geçenlere teşekkür ettiler.

DİYANET'TEN HALKA İNDİRİMLİ KİTAP SATIŞI

Edremit İlçe Müftüsü Kemal KARADENİZ yaptığı açıklamada  ''Mobil yayın aracının ilçemizde bulunması ve bu uygulamadan ilçe olarak faydalanıyor olmamız bizin oldukça memnun etti. Halkımızın, Diyanet İşleri Başkanlığı  ve Diyanet Vakfı Yayınlarına ait bu kitaplardan  %40  indirimli olarak  temin etmelerini bekliyoruz. Bugün ve yarın Edremit'te, Cumartesi günü  Akçay ve Pazar günü de Altınoluk'ta halkımız ile bulaşacak. Bu vesileyle vatandaşlarımızın bu yayın aracını ziyaret etmelerini bekliyoruz'' dedi.

Diyanet İşleri Başkanlığı mobil yayın aracı ilk olarak Eskişehir, İnegöl, Bilecik, Bursa, Balıkesir, 2 - 3 Eylül tarihlerinde Edremit, 4 Eylül Cuma günü Ayvalık, 5 Eylül Cumartesi Akçay, 6 Eylül Pazar günü de Altınoluk Mahallesi'nde kitapseverlerle buluşacak.

diyanet mobil aracı


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol