Eğirdir'de Aile konferansına yoğun ilgi

Eğirdir'de “Aile ve İnsan Yetiştirme Süreci” Konferansına Yoğun İlgi.

Eğirdir'de Aile konferansına yoğun ilgi

Eğirdir'de “Aile ve İnsan Yetiştirme Süreci” Konferansına Yoğun İlgi.

04 Haziran 2016 Cumartesi 11:39
Eğirdir'de Aile konferansına yoğun ilgi
banner221
Grup Sayfamız İçin BURAYA Tıklayınız  

DİYANET HABER “Aile ve İnsan Yetiştirme Süreci” Konferansına Yoğun İlgi…

Manisa Eğitim Merkezi Eğitim Görevlisi Hüseyin Öresin’in konuşmacı olduğu konferansa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Eğirdir Müftülüğü'nün organizasyonlarıyla Kervansaray düğün ve toplantı salonunda “Aile ve İnsan Yetiştirme Süreci” konulu bir konferans düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenilmesiyle başlayan programda, Eğirdir Müftülüğünde görevli Ali Saratlı Kur’an-ı Kerim tilavet etti.

Eğirdir Müftüsü Sacit Ekerim, yaptığı konuşmada özetle: “…İnsanlığın son sığınağı olan aileyi korumak, kollamak, muhafaza etmek, hayırlı nesillerin yetişmesini sağlamak için, elimizle, dilimizle, duamızla, gayret etmek hepimiz  için çok önemli. Aileyi korumak adına aileyi kurmayı anlamak adına güzel nesiller yetiştirecek mutlu huzurlu bir ortam oluşturmak için bu konferansa geldik. Allah bütün ailelere huzur versin. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Eğirdir Müftülüğünün organizasyonlarıyla ilçemize davet edilen Manisa Eğitim Merkezi Eğitim Görevlisi Hüseyin Öresin, “Aile ve İnsan Yetiştirme Süreci” isimli konferansını gerçekleştirdi. Seyircileri hem güldüren güldürürken de düşündüren hocamız anlam dolu duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu.


 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Anahtar Kelimeler:
Eğirdir Müftülüğü
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220