Gebze Müftülüğü Başarıya Doymuyor

Gebze Müftülüğü adını hem projeleriyle hem de başarılarıyla duyurmaya devam ediyor

Gebze Müftülüğü Başarıya Doymuyor

Gebze Müftülüğü adını hem projeleriyle hem de başarılarıyla duyurmaya devam ediyor

29 Haziran 2014 Pazar 18:34
Gebze Müftülüğü Başarıya Doymuyor
banner221

Gebze Müftülüğü adını hem projeleriyle hem de başarılarıyla duyurmaya devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı 2014 Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla düzenlenen Bayanlar arası hafızlık yarışmasının bölge finali Balıkesir’de yapıldı.

Daha önce Kocaeli’de yapılan yarışmada birinci olan Gebze Çoban Mustafa Paşa Kız Kur’an Kursu öğreticisi Meryem DEMİR bu yarışmada da birinci olarak 6 Temmuz’da Malatya’da yapılacak olan Türkiye Finali’ne gitmeye hak kazandı. Balıkesir Müftüsü Turgut AÇARİ’nin komisyon başkanlığını yaptığı bölge finali 11 il arasında gerçekleştirildi.

Aynı şekilde Diyanet İşleri Başkanlığı 2014 Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla düzenlenen Bayanlar arası Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasının bölge finali de Tekirdağ’da yapıldı.

Burada da Gebze Fatih Sultan Mehmed Kız Kuran Kursu Öğreticisi Sevde Çelik Irmak Marmara bölge birincisi olarak Denizli’de yapılacak olan Türkiye Finali’ne gitmeye hak kazandı. Her iki Kuran Kursu öğreticisini tebrik ediyor ve Türkiye Finali’nde Başarılar diliyoruz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220