Gelibolu Hamzakoy’da İftar Sofrası
Grup Sayfamız için

Düzenlenen iftar programına 2015 yılı yaz Kur’an kursu öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Hamzakoy Kur’an kursunda verilen iftar yemeğinde öğrencilerin yaptığı dua ile oruçlar açıldı.

İftar programı ile ilgili bir açıklama yapan Gelibolu Müftüsü Dr. İbrahim ÖZLER; İlçe Müftülüğü olarak öğrencilerimizin kaynaşmasını ve daha iyi motive olmasını sağlamak için iftar programları düzenlediklerini ayrıca bu tür programları gelenek haline getirdiklerini de söyledi.

Böyle bir organizede emeği geçen ve maddi olarak destek veren herkese teşekkür eden ÖZLER; bu tür organizasyonları ve faaliyetleri oldukça önemsediklerini belirttikten sonra da iftara katılan öğrencilere ve öğreticilere ayrı ayrı başarılar diledi.

Katılımın yoğun olduğu programda öğrenciler sevinçlerini gizleyemezken programda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederek böyle değişik sosyal faaliyetlerle motive olduklarını ve çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Düzenlenen iftar programı, öğrencilere dağıtılan çeşitli hediyelerle birlikte okunan Kur’an-ı Kerim, yapılan dua ve söylenen ilahiler ile sona erdi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol