Gelibolu Kur’an Kursu Öğrencilerinin Piknik Keyfi
Grup Sayfamız için

Gelibolu Müftülüğü Kur’an kursu öğreticilerinin planladığı pikniğe çok sayıda öğrenci katıldı. Yılsonuna doğru yaklaşırken yoğun bir şekilde derslere ve faaliyetlerine devam eden öğrencilerin böyle bir programdan oldukça memnun ve mutlu oldukları gözlendi.

Bolayır Köyü Gazi Süleyman Paşa  piknik alanında gerçekleştirilen etkinliğe İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler de katıldı. Yoğun programına rağmen davete katılan Müftü Özler; bu tür sosyal etkinliklerin öğrencilerin motivasyonu açısından önemli olduğunu dile getirerek, ''bu organizasyonu gerçekleştiren Kur’an kursu öğreticilerine ve öğrencilerine ayrı ayrı teşekkür ederek, bu etkinliklerin daha fazla yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.
Düzenlenen piknik programında gönüllerince eğlenen öğrenciler arasında yapılan çeşitli yarışmalar ve onlara sürpriz olarak takdim edilen hediyeler de oldukça heyecan yarattı. Çok güzel bir gün geçiren öğrenciler de bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederken, oldukça güzel bir gün geçirdiklerini''
söylediler.

Düzenlenen program, Gazi Süleyman Paşa ile Namık Kemal’in kabirlerinin ziyaret edilmesiyle birlikte sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol