Gelibolu Müftülüğü Resmi Web Sayfası Hizmette

Gelibolu Müftülüğü Resmi Web Sayfası Hizmette.

Gelibolu Müftülüğü Resmi Web Sayfası Hizmette

Gelibolu Müftülüğü Resmi Web Sayfası Hizmette.

06 Ocak 2016 Çarşamba 15:44
Gelibolu Müftülüğü Resmi Web Sayfası Hizmette
banner221
Gelibolu Müftülüğü hizmetlerine bir yenisini daha ekledi ve www.gelibolumuftulugu.gov.tr adresiyle resmi web sayfasını hizmete açtı.

Gelibolu İlçe Müftülüğü, hizmette verimliliği artırmak, personel arasında iletişimi güçlendirmek, İlçe Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlik ve faaliyetleri daha geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla kurum özel sitesini kullanıma açtı.

İlçe Müftüsü Dr. İbrahim ÖZLER, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şöyle dedi: “Gelibolu İlçe Müftülüğü olarak sanal ortamda yer almanın öncelikle değişen ve gelişen günümüz şartlarında çok önemli bir yerinin olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda; Gelibolu İlçe Müftülüğümüzün etkinlik, faaliyet ve programlarının duyurusunun yapılması, personel arasında bilgi akışının sağlanması ve ilçemizin din hizmetleri alanında tanıtımının yapılması önem arz etmektedir. Bizler de bu amaçla resmi web sitemizi hizmete açmış bulunmaktan mutluluk duyuyoruz”.

Müftü ÖZLER açıklamasının devamında; ilgili web sayfasının devamlı surette güncel tutulacağını, başta personelin ve vatandaşların internet ortamında Gelibolu İlçe Müftülüğünü ve Müftülük haberlerini daha yakından takip edebileceklerini ve dini konularda da bilgi edinebileceklerini belirtti.

İlçe Müftüsü Dr. İbrahim ÖZLER açıklamasını; web sayfasının yapımı hususunda emeği geçen personele teşekkür ettiğini belirterek, sayfanın başta Gelibolu İlçe Müftülüğüne, tüm personele ve vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulunarak tamamladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220