Gelibolu’da “Her Ay Bir Konu Bir Konuk”
Grup Sayfamız İçin BURAYA Tıklayınız  

DİYANET HABER-   “Her Ay Bir Konu Bir Konuk” etkinlikleri kapsamında Gelibolu Müftülüğü tarafından organize edilen programlar devam ediyor.

Gelibolu Müftülüğü tarafından Kur’an kursu öğrencilerine yönelik olarak tertip edilen programa, İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler konuşmacı olarak katıldı.

Aile Destek Merkezi kız Kur’an kursunda gerçekleştirilen programa öğrenciler büyük bir ilgi gösterdi. Öğrencilerle buluşan Müftü Özler, ''öğrenci ve katılımcılarla çok önemli bilgiler paylaşarak, onların gelecek nesiller açısından dini ve sosyal içerikli bilgiler edinerek geleceğe ışık tutacaklarını söyledi. Öğrendiğiniz ilimlerin başta sizin ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum diyen Özler; programın düzenlenmesinde emeği geçen başta kurs öğreticisi olmak üzere bütün öğrencilere teşekkür ederek kendileriyle biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadığını'' ifade etti.

Düzenlenen programdan oldukça memnun kaldıklarını belirten öğrenciler de bu tür etkinliklerin kendilerini motive ettiğini söyleyerek, programda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol