Hacılar İlçesinde Kur'an Kursu Yaptırma Protokolü İmzalandı
Grup Sayfamız için

Kayseri-Hacılar İlçesinde Hayırsever iş adamı Ali ŞAŞOĞLU’nun yaptıracağı Kur’an Kursunun protokolü, Hacılar İlçe Müftüsü Mehmet ÖZBEK’in de hazır bulunduğu Hacılar Belediyesinde yapılan törenle imzalandı.

İşadamı Ali ŞAŞOĞLU ile Hacılar Belediyesinin mülkiyetlerindeki arsaların takas edilmesi suretiyle daha uygun ve daha geniş bir mekana yatılı kız Kur’an Kursu yaptırmak isteyen hayırseverin ve diğer yetkililerin katılımı ile Kur’an Kursunun inşaatı tamamlanıp Hacılar Müftülüğüne tahsis edilmesi karara bağlandı.

Hayırsever işadamı Ali ŞAŞOĞLU imzaladığı protokol ile Kur’an Kursunu 60 yatak kapasiteli yatılı kız Kur’an Kursu olarak yaptıracağını, zemin katının da 4-6 yaş grubu Kur’an Kursu olarak dizayn edeceğini taahhüt etti.

Hacılar Belediyesi başkanlık makamında Hacılar Kaymakamı Yasin TİKDAĞ, Hacılar Belediye Başkanı Doğan EKİCİ,Hacılar Müftüsü Mehmet ÖZBEK ve Hacılar’lı işadamı Ali ŞAŞOĞLU’nun katılımlarıyla imzalanan protokolle yapılacak kursun tüm masrafları işadamı Ali ŞAŞOĞLU tarafından karşılanacak,Kur’an Kursu hizmeti vermek şartıyla da İlçe Müftülüğüne tahsis edilecek.

Protokolün imzalanmasının ardından İlçe Müftüsü Mehmet ÖZBEK yapılacak kurs hakkında bilgi vererek katılımcılara, işadamı Ali ŞAŞOĞLU’na ve tüm hayırseverlere teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol