Hacılar'da Kutlu Doğum Coşkusu

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Hacılar Müftülüğü 2015 yılı Kutlu Doğum Programı Hacılar Kültür Merkezinde coşkuyla kutlandı.

Hacılar'da Kutlu Doğum Coşkusu

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Hacılar Müftülüğü 2015 yılı Kutlu Doğum Programı Hacılar Kültür Merkezinde coşkuyla kutlandı.

15 Nisan 2015 Çarşamba 15:29
Hacılar'da Kutlu Doğum Coşkusu
banner221
Grup Sayfamız için

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Kayseri Hacılar Müftülüğü 2015 yılı Kutlu Doğum Programı Hacılar Kültür Merkezinde coşkuyla kutlandı.

Bu yılki ''Hz.Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı'' temalı Kutlu Doğum programına Kayseri Eğitim ve İhtisas Merkezi Müdürü Sayın Dr. Abdülkadir KABDAN hocamız konuşmacı olarak katıldı.

Programa Belediye Başkanımız Sayın Doğan EKİCİ ve Kurum Daire Amirleri Katıldı.Orta Camii İmam Hatibi A.Osman ERDEM'in Kuran-I Kerim tilavetiyle başladığı program, İlçe Müftüsü Mehmet ÖZBEK ve Belediye Başkanı Doğan EKİCİ'nin açılış konuşmalarıyla devam etti.

Hacılar Müfütlüğü 04-06 Yaş grubu Kur'an Kursu öğrencilerin gösterileri ve Hacılar Müfütlüğü İlahi Korosunun seslendirdiği ilahilerden sonra Kayseri Eğitim ve İhtisas Merkezi Müdürü Dr. Abdülkadir KABDAN konferansıyla program sona erdi.

Program sonunda Hacılar Belediyesi tarafından katılımcılara aşure ve fidan dağıtıldı. Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle 14.04.2015 Salı günü Akşam namazından sonra Hacılar Camii Kebirde Sakalı Şerif ziyarete açıldı.

Hafta boyunca değişik yerlerde yapılacak 15 proglamla etkinliklerin devam edeceği öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Nmn 2015-04-15 16:41:55

Allah razı olsun Mehmet hocamdan Yozgat/Çayıralanı Yesrib olmaktan kurtarıp Medineleştirdi sıra Hacılarda İnşaAllah oradada güzel bir şekilde çalışmasını yapacağından hiç şüphem yok

banner220